Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (23) - Matka a dcera

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (23) - Matka a dcera

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 30.5.2017 | 57 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Macátko se rozhodne, že bude videobloger a bez varování zveřejní své první video. Názory na jeho kvalitu se ale liší. Zatímco Macátko je náramně spokojen, Mike s Burákem tuší katastrofu. Když video dosáhne rekordní sledovanosti, Macátko slaví, že se stal internetovou hvězdou a kluci se mu marně snaží vysvětlit, že důvodem zájmu o video není Macátkovo kuchařské umění. Když to Macátko konečně prokoukne…
Hrubešová nabídne Veruně tykání. Proč? Veruna totiž kývla Hrubešové na natáčení v cukrárně. Stále ale netuší, že má hrát její dceru a jak by to vypadalo, kdyby si matka s dcerou vykali? Hrubešová je nucena improvizovat a v tom je mistr…
Manka s Ferdou mají výročí půl roků od svatby. Ferda přinese Mance květiny, ale ta je nepřijme. Ferda je zdrcený a kamarádi pro něj mají spoustu dobrých rad, jak získat Manku zpět. Zabere zpívaný telegram, nebo spíše Ferda v roli šviháka?
Jiří i přes protesty Johany a Kláry prosadí pořádání live cooking show v hotelové restauraci. Na první pokus se to moc nevydaří a většina hostů uprchne. Jiří si ale paličatě stojí za svým.

--------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Norbert Lichý, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Jaroslava Pokorná, Alžběta Stanková a další.

Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře