Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (21) - Nejlepší kámoška

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (21) - Nejlepší kámoška

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 23.5.2017 | 55 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Veruna si udělá radost a koupí si nové šaty. Burák ji je pochválí a Hrubešová v tom hned vidí něco víc. Je přesvědčená, že mezi Verunou a Burákem to jiskří. Veruna to Hrubešové odmítne, ale Kláře přizná, že má Hrubešová možná pravdu. Klára Verunu přesvědčí, aby si s Burákem promluvila. Veruna se k tomu rozhodne, ale stále se jí něco staví do cesty. Když konečně dorazí za Burákem do hospody, Burák tam sedí s Karolínou…
Leoš se Soňou vyrábí v Klářině a Mikově bytě sýry. Leoš je nešika a nadělá spoustu nepořádku. Vůně kozího sýra se line celým domem a jejich noční milování také není zrovna tiché. Klára s Mikem se už těší, až budou zase sami. Leošova schůzka se starostou ale nedopadne podle očekávání. Soňa s Leošem se budou moci stěhovat do nového bytu až za čtrnáct dní. Klára jim, ač nerada, nabídne, aby zůstali u nich.
Karolína vypomáhá v Liově bistru. Liu je z ní nejprve nadšený, potom ale Karolína omylem vylije Liovu domácí rybí omáčku, kterou měl naloženou už více než rok…
Slepičkovi potřebují do lázní novou recepci. Jako na zavolanou přijdou Malvíně peníze za její knihu. Jarda se rozhodne Malvíně udělat radost a koupit jí nějaký dárek. To samé ale napadne i Malvínu. Vypadá to, že recepce bude muset ještě chvíli počkat.

--------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Michal Suchánek, Linda Rybová, Norbert Lichý, Libuše Švormová, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Alena Mihulová, Richard Genzer, Alžběta Stanková, Míra Nosek, Viet Anh Doan a další.

Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře