Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (116) - Nakonec to nejlepší

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (116) - Nakonec to nejlepší

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 28.6.2018 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák má spoustu starostí. Děti jdou prvně do nové školy a Burák se navíc rozhodl vystrojit Veruně na zítřek svatbu. Veruna to ovšem nesmí do poslední chvíle tušit. Všichni mu to vymlouvají, ale Burák už se rozhodl. Jednou spolu mají děti, tak se taky vezmou. To ještě netuší, že Veruna pro něj má taky jedno překvápko. Mikovi se zase všechno komplikuje. Je šťastný s Petrou a do toho se vrátila Klára. Mike se tváří, že to na věci nic nemění. Petra je rozhodnuta o Mika bojovat. Jenže Veruna s Burákem se žení a Mike s Klárou jim musí jít za svědky. Nikomu tahle situace není zrovna příjemná, ale nějak se to rozseknout musí. Slepičkovi čeká dražba jejich domu. Zapíjejí to se štamgastama a s personálem. Je jim jasné, že tohle je jejich poslední večer v hospodě. Druhý den na dražbu, jako první dorazí Valda a už se těší, jak Slepičkovi obratem vyhodí. Těsně před začátkem dražby, ale dražitel oznámí, že se dražba nekoná. Pan Krtek někomu odprodal směnku. Ale komu? A co to znamená pro Slepičkovi? Seriál s vůní jídla a chutí života (2018).
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Libuše Švormová, Richard Genzer, Pavla Tomicová, Eva Leimbergerová, Roman Zach, Denisa Pfauserová, Ivana Korolová, Kristina Svarinská, Leoš Juráček, Jiří Ployhar, Vojtěch Vovesný, Nela Ferklová a další.
Režie: Martin Kopp

Komentáře