Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (115) - Robi v pasti!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (115) - Robi v pasti!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 26.6.2018 | 61 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Petra dostane dobrou nabídku na koupi bytu v Janovkách. Nemůže se rozhodnout a prosí o radu Mika. Ten zatím není připravený řešit společné bydlení. Nakonec se rozhodne, že nabídne Petře bydlení u něj. Petře tam ale vše připomíná Kláru. Mike se tedy pustí do zásadní rekonstrukce. To ale netuší, že Klára se právě vrátila. Burák s Verunou se rozhodnou přijmout Hrubešovu nabídku. Dají mu peníze z výhry a nechají si děti v péči. Nejdříve o tom ale musí informovat Janu a Jíšu. Jíša je jednoznačně pro. Když to slyší Jana, má návrh. Když přesvědčí Hrubeše, aby jim děti svěřil do péče i bez peněz, Veruna jí dá její podíl z výhry. Veruna na to kývne. Jak to chce ale Jana udělat? A nemůže to být pro někoho nebezpečné? Robi chystá konečnou akci. Všechny kopie jsou připraveny a teď je musí vyměnit. Konopásek je na vyšetření v nemocnici. Marylin na zájezdu v Německu, a nakonec se jim podaří vyřadit i Rorejse. Vypadá to, že akce klapla. Robi, ale ráno zjistí, že Simon jeden obraz nevyměnil. Rychle se se vydá sám akci dokončit. Rorejs už je ale zpět ve hře. Radkův známý je muzikálový producent a zkouší nový kus. Radek ho přesvědčí, aby si poslech Pavlínu. Producent je zprvu skeptický, ale Pavlína ho ohromí a on ji okamžitě nabídne roli. Když se o tom doví Kalousková je doma oheň na střeše. Pavlína musí pod jejím dohledem roli odmítnout. Podaří se Radkovi Kalouskovi přesvědčit, že muzikálové prostředí není Sodoma a Gomora? A opravdu není? Seriál s vůní jídla a chutí života (2018).
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Josef Polášek, Eva Leimbergerová, Václav Kopta, Marek Lambora, Jitka Smutná, Michal Slaný, Antonín Procházka, Barbora Seidlová, Anastasia Chocholatá, Barbora Jánová, Ivana Korolová, Ladislav Hampl, Aneta Jůdová, Denisa Pfauserová, Vojtěch Vovesný, Nela Ferklová a další.
Režie: Martin Kopp

Komentáře