Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (114) - Nečekané nabídky

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (114) - Nečekané nabídky

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 21.6.2018 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Pro Niky a Rikyho si přijíždí Hrubeš. Veruna s Burákem nejdříve v šoku zjistí, že ho děti téměř neznají a ani on se k nim nijak nemá. Hrubeš potom udeří na Verunu, že chce pro děti peníze z výhry. Veruně se to nezdá a Burákovi se to vyloženě nelíbí. Veruna pak navíc vyslechne jeho telefonát a zjistí, že Hrubeš plánuje shrábnout prachy a děti dát do dětského domova. Burák Hrubeše málem zmlátí. Ten se mu ale vysměje a nabídne jim obchod. Radek má vážný problém. Grand sice šlape na plné obrátky ale firma, s kterou má konkurenční doložku, se dozvěděla o jeho aplikaci. Chtějí po Radkovi několika miliónovou pokutu. Právničku napadne klička. Podstatnou roli by v tom ale museli sehrát Burák s Mikem. Budou ti dva ochotni pomoct někomu, kdo ukrad jejich koncept? A jakou roli v tom sehraje Macátko? Leoš se snaží Renatě vymluvit její podvodné úmysly. Ta je ale přesvědčena, že si jen bere zpět, co ji patří. Leoš se tedy pokusí znovu promluvit i s Miluškou. Miluška si ale myslí, že to Leoš dělá jen proto, že chce získat koncentrátor galaxií sám pro sebe. Leoš je v pasti a musí se uchýlit ke krajnímu řešení. Jak se k tomu Renáta postaví? Robi nemá dost peněz, aby dokončil rozjetou akci s Konopáskovou sbírkou. Je pořádně nervózní a vybíjí si to i na Marylin. Snaží se narychlo prodat firmu na zabezpečovací systémy, ale ani to se mu nedaří. Vypadá to, že bude muset akci ukončit. Marylin mu nabídne peníze, které vydělala na prodeji svých hůlek. Bude to ale stačit? Seriál s vůní jídla a chutí života (2018).
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Saša Rašilov, Oldřich Navrátil, Simona Babčáková, David Prachař, Josef Polášek, Marek Lambora, Michal Slaný, Carmen Mayerová, Barbora Seidlová, Barbora Jánová, Ivana Korolová, Renáta Prokopová, Ladislav Hampl, Pavel Rímský, Petr Vaněk, Vojtěch Vovesný, Nela Ferklová a další.
Režie: Martin Kopp

Komentáře