Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (113) - Macátko na odchodu

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (113) - Macátko na odchodu

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 19.6.2018 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Macátko si sám začíná uvědomovat, že hospoda má problémy a tři kuchaři jsou velká zátěž. Burák mu to ale vymlouvá. Mike se na Buráka zlobí, že dává Macátkovi falešnou naději. Burák ale na rozdíl od Mika ví, že k ním na oběd míří zájezd německých turistů. Ty ale nakonec převezme Grand. Podaří se Petře nalákat lyžaře? Macátko zaslechne, jak se kvůli němu Mike s Burákem hádají. Tohle Macátko opravdu nechce. Leoš stále pátrá po tom, co má Renáta za lubem. Zjistí, že ho Renáta vydává za svého vyléčeného pacienta. Později se od Milušky dozví, že jí chce Renata prodat koncentrátor galaxií, za několik miliónu. Leoš má náhle ve všem jasno. Udeří na Renátu a ta kápne božskou. Co si ale Leoš s tou informací počne? Půjde na policii udat matku svého syna? Jarda přes veškerou snahu nesehnal peníze na další splátku. Krtek je rozhodnutý uplatnit směnku v plné výši. Jarda ač nerad musí říct konečně Malvíně pravdu. Malvína je v absolutním šoku a taky pěkně naštvaná. Jarda musí spát na gauči a Malvína se snaží něco vymyslet. Požádá své společníky, aby vykoupili zpět, část jejího podílu. Bude to ale možné? A když ne? Konopásek plánuje do čtrnácti dnů převézt celou sbírku do nových prostor, které pro galerii koupil. Robimu je jasné, že za tak krátký čas udělat zbývající kopie nezvládne. Nezbude mu než pozvat na pomoc kolegy z brandže. Ti přijedou rádi. Platit ale chtějí hotově a každý den. Robi se poprvé dostává do finančních problémů. Seriál s vůní jídla a chutí života (2018).
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Saša Rašilov, Simona Babčáková, Jan Vondráček, Josef Polášek, Alena Mihulová, Richard Genzer, Carmen Mayerová, Barbora Seidlová, Barbora Jánová, Denisa Pfauserová, Barbora Mottlová, Petr Vaněk, Jiří Prager, Petr Štěpán, Tomáš Dianiška, Jiří Racek a další.
Režie: Martin Kopp

Komentáře