Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (108) - Nemoci a pomoci

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (108) - Nemoci a pomoci

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 31.5.2018 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák si dobírá Mika, že má něco s Petrou. Mike to ale odmítá. Je stále přesvědčený, že se Klára vrátí. Klára ale volá Veruně, chce po ní, aby ji zabalila poslední věci a poslala do Kanady. Veruna to ale sama nezvládá a Mike ji u toho musí pomáhat. Do toho se objevuje Petřin bývalý přítel. Chce se k Petře vrátit a píšou o tom ve všech novinách.
Leoše už nebaví bydlet v druhém bytě a rád by se vrátil. Renáta ho ale vždy odpálkuje. Leoše by zajímalo, na co Renáta jejich byt vlastně potřebuje. Jde se tam podívat a nevěří vlastním očím. Z jejich bytu se stalo čarodějnické doupě. Od Milušky se dozví, že je ve městě nějaká vynikající léčitelka. Že by to byla Renáta? To snad ne.
Konopásek má pocit, že se mu někdo v noci prochází po domě. Soudí, že začíná být paranoidní. Poprosí Robiho, aby mu zajistil lékaře, který mu udělá komplexní prohlídku. Navíc si nechá zkontrolovat alarmy. Všechno je ale v pořádku. Konopásek se rozhodne, že obrazy daruje galerii dříve, než začne být nepříčetný. Tomu musí Robi zabránit.
Radek chce po Pavlíně další koncert v Grandu. Pavlína ale odmítne – nechce být nikomu pro smích. Verunu napadne, aby zkusili s kapelou nazkoušet nový repertoár, který se hodí i jinam než do kostela. Pavlíně se nápad zalíbí, má ale problém kde zkoušet. Kněz nechce, aby v kostele nebo na faře zkoušeli jiný než křesťanský repertoár. Maminka už to ale nějak zařídí.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Simona Babčáková, Saša Rašilov, Josef Polášek, Eva Leimbergerová, Marek Lambora, Carmen Mayerová, Petr Pospíchal, Petr Vaněk, Jitka Smutná, Ladislav Hampl, Barbora Seidlová, Ivana Korolová, Barbora Jánová, Denisa Pfauserová, Barbora Mottlová, Otto Rošetzký a další.

Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře