Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (107) - Odjezd bez loučení

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (107) - Odjezd bez loučení

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 29.5.2018 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák s Verunou řeší co s dětma a jestli jít na policii. Mají strach, že se Gábině něco stalo. Přijde jim, ale doporučený dopis odeslaný včera z místní pošty. Jsou v něm doklady dětí a prosba, aby se Burák s Verunou o děti postarali. Děti navíc potvrdí, že je tak máma někde nechává běžně. Jak se k tomu Veruna postaví? A jak Burák?
Mezi Mikem a Petrou už to zase jiskří a všichni kromě Mika to vidí a dobírají si ho. Mike ale všechny spekulace rázně odmítá. Petře se Mika podaří vytáhnout na sjezdovku a báječně si to spolu užijí. Jen Mike je úplně domlácený. Černá sjezdovka je na něj moc. Večer si dají víno a… Bude něco víc?
Božka přeorganizuje Kohoutovi celou kuchyň a nutí ho vařit více jídel. Kohout je z toho na mrtvici. Všechno je jinde, než kde má být a Kohout rozhodně neplánuje navýšit pracovní tempo. Podezřívá Jardu, že Božku najal, aby ho vyštípala. Jarda pro jistotu Božce zakáže, aby chodila do hospody, když nemá směnu. Božka ale chce Kohoutovi dokázat, že to s ním myslí dobře.
Luky dostane skvělou nabídku na práci v zahraničí. Všichni mu gratulují, jen na Karolíně je vidět, že jí to štve. Pohádají se kvůli tomu a Luky je připraven k odjezdu. Karolína je přesvědčená, že od ní utíká, protože nechce rodinu a Luky se zas nechce nikým nechat šikanovat. Odjede Luky? Jak to mezi nimi dopadne?
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Richard Genzer, Eva Leimbergerová, Pavla Tomicová, Václav Kopta, Alžbeta Stanková, Martina Preissová, Kristýna Svarinská, Denisa Pfauserová, Jiří Ployhar a další.

Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře