Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (105) - Veruna a vnoučata

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (105) - Veruna a vnoučata

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 22.5.2018 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Veruně se ozve Hrubešová. Píše jí, že se k u nich zastaví na návštěvu její snacha i s vnoučaty. Pro Verunu s Burákem je to šok. O žádné snaše, ani vnoučatech jim Hrubešová nikdy nic nepověděla. Veruna se snaží zastihnout Hrubešovou na skypu, ale na Jamajce zrovna zuří tropická bouře. Co to má všechno znamenat? Je to jen další z mnoha nepovedených vtipů?
Renátu už nebaví tahat peníze z Milušky po malých částkách. Potřebuje vymyslet, jak z ní dostat peníze jednorázově. Béda tajně pročte Miluščin zápisník, ale k ničemu to nevede. Nakonec se Miluška před Renatou sama podřekne, že touží po jednom velice speciálním a velice drahém přístroji. Uměla by ho Renáta pro ni sehnat?
Marylin se ozvali z fashion magazínu a chtějí udělat reportáž o jejích uměleckých hůlkách. Bohužel se ale znovu ozval i stylista a snaží se Marylin vydírat. Vyhrožuje jí, že pokud mu Marylin nezaplatí, reportáž jí překazí. Stylista má určitě velký vliv. Marylin má ale zase svojí hrdost. Nechá se Marylin zastrašit?
Alena má průšvih a nutně potřebuje od Kohouta vrátit peníze. Kohout je ale nemá a tak vymýšlí kde je sehnat. Má ale v zásobě jeden poklad, který dostal od svého strýce. Rozhodne se, že ho dá do zastavárny a později zpětně vykoupí. Po posouzení odborníkem se ale dozví šokující věc.
----------------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Michal Suchánek, Simona Babčáková, Saša Rašilov, David Prachař, Ondřej Hejma, David Suchařípa, Richard Genzer, Carmen Mayerová, Petr Kolář, Kristýna Svarinská, Václav Kopta, Libuše Švormová, Martina Preissová, Aleš Procházka, Ivana Korolová, Barbora Jánová a další.

Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře