Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (102) - Snowboardové návraty

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (102) - Snowboardové návraty

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 10.5.2018 | 62 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Začíná lyžařská sezóna a to je každoročně v Kuřeti úplně narváno. Letos je, ale poloprázdno. Čím to je? Kluci se dozvídají o soutěži v Grandu a začínají spřádat plány, jak jim konkurovat. Objeví se Petra a souhlasí, že večer bude dělat hostující kuchařku. Opravdu to zabere a kluci mají zase plno. Ale co další dny? Bude Petra vařit každý den? No, to asi ne.
V Restauraci u Slepiček mají zřejmě nejhorší kuchyni v Janovkách. Je to dáno tím, že Manka odešla, Kohout je marod a vaří Jarda. Všichni si ztěžují a jedna zákaznice to už nevydrží. Vtrhne do kuchyně a uvaří si sama. Jarda protestuje, ale je bez šance. Božka, jak se ta zákaznice jmenuje, totiž vaří božsky.
Béda dělá vše, co může, aby Milušku přesvědčil, že musejí vypadnout z Janovek. Tam je totiž pro Bédu, příliš žhavá půda. Hned ráno ho málem poznají drbny. Béda zničí Milušce amulet ze Santiága de Compostela a nutí ji, aby tam hned vyrazili pro nový. To se ale nelíbí Renátě. Ta Milušku potřebuje v Janovkách a Bédovi dá jasně najevo, že on ji to nebude kazit.
Luky sežene Jíšovi, velkou zakázku na jeho jídelní hůlky. Jíša to ale nestíhá a tak si pozve na pomoc Baťku. Jak už to tak ale s Baťkou bývá, Baťka zkazí, co může. Klient je naštvaný a hůlky nekoupí. Zdrceného Jíšu zachrání Marylin, která je svědkem toho, jak klient na Jíšu řve. Marylin koupí Jíšovi hůlky jen ze soucitu. Zatím ještě netuší, že právě rozjela novou životní karieru.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Simona Babčáková, Linda Rybová, David Prachař, Saša Rašilov, David Suchařípa, Carmen Mayerová, Eva Leimbergerová, Marek Lambora, Pavla Tomicová, Libuše Švormová, Barbora Jánová, Václav Kopta, Rosťa Novák, Kristýna Svarinská, Denisa Pfauserová a další.
Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře