Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (101) - Terapie

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (101) - Terapie

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 8.5.2018 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Macátko má pocit, že by Mike potřeboval navštívit psychologa. Burákovi je ale jasné, že Mike k psychologovi rozhodně nepůjde. Macátko se tedy nabídne, že uspořádá skupinovou terapii. Má na to certifikát. Aby Mika přesvědčili, že se má zúčastnit, vymyslí fiktivní Maričiny problémy. Jak terapie dopadne? A kdo z nich ji potřeboval nejvíc?
Soňa už má plné zuby toho, jak ji máma obskakuje. Leoš prosí Arnošta, aby si ji odvezl, ale ani tomu se to nedaří. Renáta zase potřebuje půjčit od Leoše a Soni byt, aby v něm mohla „léčit“ Milušku a tak dostat zpět peníze, o které ji připravil Béda. Uzavře nakonec Soňa s Renátou tajný pakt? A jak by mohla Renáta pomoct s Janákovou?
Grandu se stále nedaří tak, jak by si Svěcený s Radkem představovali. Na Spásnou myšlenku, je nevědomky přivede Jana a Vrána jim to potvrdí. S jídlem v Grandu spojí soutěž o nějakou hodnotnou cenu. Nápad je to dobrý, ale kde takovou hodnotnou cenu vzít? Radek má ale něco v záloze a Grand se začíná plnit. Na jídlo přijde dokonce i Marika. O co se tedy v Grandu soutěží? Nalákalo by to i vás?
Jarda má problém. Manka se odstěhovala a vařit už nebude. Kohout je na všechno sám a je naštvaný. Nevraživost mezi Jardou a Kohoutem se stupňuje, až musí zasáhnout Malvína s Táňou. Chvíli to funguje, ale ti dva se znovu pohádají, kvůli výběru náhradníka za Manku. Vše dorazí Jarda, když kvůli jeho hloupému vtipu Kohoutovi rupnou záda a Kohout skončí v nemocnici. Kdo ale bude vařit teď? U Slepičků nezbyl jediný kuchař.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Simona Babčáková, Linda Rybová, Richard Genzer, Alena Mihulová, Oldřich Navrátil, Otakar Brousek, Josef Polášek, Carmen Mayerová, Marek Lambora, Kristýna Svarinská, Barbora Seidlová, Anastasia Chocholatá, Denisa Pfauserová a další.
Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře