Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Jak se staví sen

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Jak se staví sen: Jak se staví sen

Sezóna II | Datum vysílání: 19.11.2015 | 36 min

Zvuk: Čeština | 4:3

Jak se staví sen
(36' 10'')
Náš DECO tým připraven splnit sen dalšímu šťastlivci. Tentokrát bude DECO tým s designéry Annou Lacovou a Tomášem Marxem přestavovat byt 2+kk dvojici mladých lidí, Anetě a jejímu příteli, který má velmi zajímavé povolání – je totiž sommeliér – laicky řečeno odborník na víno. Byt sice prošel rekonstrukcí, jeho interiér ale neodpovídá požadavkům nových majitelů.
Proměnu vyhrála Aneta, která si ji přeje pro svého přítele. Pro něj to bude nejen překvapení, ale i ulehčení, protože jeho náročná práce mu nedovoluje věnovat se pracím v bytě a dotáhnout jej tak do konečné podoby, která by byla podle jejich představ. Zatím ani nenašli místo pro vinotéku, kde má Anetin přítel malou sbírku vín. V plánu je tedy kompletní úprava vstupních prostor, předsíně, vybudování nového botníku, úprava a zařízení obývacího pokoje, kompletní řešení nové ložnice, která je zatím vybavená jen nafukovací postelí. Oříškem bude přemístění vinotéky, která zatím slouží v ložnici jako noční stolek. Aneta a její přítel zkrátka touží po bytě, který by pro ně byl krásným a útulným domovem, místem, kam se budou těšit a které nebude sloužit jen jako nehotová noclehárna. Podaří se našim designérům zrealizovat představy obou mladých lidí? Nenechte si ujít reprízu oblíbeného pořadu Jak se staví sen na Primě!

Komentáře