Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Jak se staví sen

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Jak se staví sen: Jak se staví sen

Sezóna II | Datum vysílání: 19.11.2015 | 36 min

Zvuk: Čeština | 4:3

Jak se staví sen
(36' 06'')
I dnes je náš DECO tým připraven splnit sen dalšímu šťastlivci. Tentokrát je jím šestadvacetiletý marketingový manažer pan Julius Hájek s přítelkyní. Seznámili se v zaměstnání, kde ho tehdy ještě jen kolegyně upoutala na první pohled. A jak to tak bývá, byla z toho láska – a dnes už roční partnerství. Před nedávnem se oba rozhodli pro nové bydlení, a když přišla možnost pořídit si na hypotéku rekonstruovaný byt, využili ji.
Na proměnu čeká byt 2+kk, který sice nedávno prošel rekonstrukcí, ale bohužel jeho interiér neodpovídá požadavkům jeho nových majitelů. Nějak se ale nemohli shodnout ani na zařízení obývacího pokoje, ani na barevnosti stěn. Julius se proto rozhodl svoji partnerku k prvnímu výročí seznámení překvapit a přihlásil se do našeho pořadu. Před DECO týmem stojí proměna bytu tak, aby přítelkyně byla spokojená a na první výročí seznámení hned tak nezapomněla. Samozřejmě v dobrém.
Designéry Annu Lacovou a Tomáše Marxe čeká opět náročný úkol. V plánu je kompletní zařízení obývacího pokoje, vymalování, výměna obkladů v kuchyni, montáž kuchyňské linky. V bytě jsou zatím v podstatě jen holé stěny, je nezařízený, pouze v obývacím pokoji je připraveno k montáži spací patro. I s ním si budou muset designéři poradit a zakomponovat ho do svých plánů. Tentokrát se tedy vyhneme likvidaci starého zařízení, ale to neznamená, že proměna by snad byla méně náročná. Ale prázdný byt pro změnu dává velkou volnost.
A co Juliova přítelkyně? Nebude něco tušit? Oba totiž po dobu proměny budou na dovolené v Bulharsku, kde oslaví první výročí... a výlet k moři nebude zdaleka posledním dárkem. V novém bytě bude čekat nejedno překvapení...

Komentáře