Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Barevný závoj

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Barevný závoj

Drama, Romantický, Filmy | USA | 119 min | 2006

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Walter Fane se do Kitty zamiloval na první pohled, ale i když ona do něj ne, kývla mu na nabídku k sňatku, jen aby utekla od matky. Water pracuje jako bakteriolog v Šanghaji, takže se tam Kitty stěhuje s ním. Kitty se do Waltera stále nemůže zamilovat a nakonec skončí v milostném poměru s Charlie Townsendem. Charlie tvrdí Kitty, že si ji vezme a že ji miluje, ale když Walter Kitty oznámí, že si musí vybrat mezi rozvodem a odjezdem do vnitrozemí Číny, nechá jí v tom Charlie samotnou.
Kitty a Walter jedou do jedné vesnice, kde propukla epidemie cholery. Walter svojí ženou opovrhuje a soustřeďuje se jen na práci. Kitty se velmi nudí. Kitty má vlastního vojáka, protože nacionalisté podněcují boje proti cizincům. V okolí vesnice nežije moc Evropanů, Kitty a Walter mají souseda jménem Waddington a ve vesnici je klášter francouzských sester. Kitty se od Waddingtona dozví, že je Charlie Townsend známý svými románky, což jí zlomí srdce. Kitty se tedy pokusí začít pomáhat v klášteře, kde pro ni ale nejprve nemají žádnou práci. O Walterovi ale mluví všichni velmi hezky. Kitty se cítí zcela nepotřebná. Pak ale začne učit děti hudbu a postupem času se stává součástí týmu kláštera. Kitty se snaží najít si cestu i k Walterovi, ale on ji stále odmítá.

Herci

E. Norton, Naomi Watts, L. Schreiber

Režie

W. CURRAN

Komentáře