Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací

Cizinka

Seriál, Drama, Romantický, Sci-fi | SRN | 2015

Po několikadenní strastiplné cestě na koni dorazí muži s Claire na hrad Leoch, kde mladou ženu přivítá hospodyně Fitzgibbonsová a později i sám hradní pán Colum MacKenzie, bratr Dougala a hlava stejnojmenného klanu.
Claire opět ošetřuje Jamiemu ránu a všimne si hlubokých jizev na jeho zádech. Dozvídá se, že je utržil při každodenním bičování, kterému ho podrobili červenokabátníci, jmenovitě krutý kapitán Randall, když se pokusil zabránit mu ve znásilnění dívky jménem Jenny. Claire dále hraje svou roli vdovy a snaží se o sobě prozradit co nejméně, jak jí to vždy učil Frank. Paní Fitzgibbonsová ji obleče do dobových šatů, v nichž se účastní večeře. Hovoří s chlapcem Hamishem, kterého předtím pozorovala při hře na dvoře, a mylně ho nazve synem Dougala. Jak se ale zdá, jeho otcem je Colum. Její omyl vyvolá stísněnou atmosféru a Claire se raději vymluví na únavu a jde spát. Při příštím shledání prosí Columa, aby se mohla vrátit do vesnice Inverness, doufá, že se konečně ocitne ve své době a u manžela. Je jí to přislíbeno za pět dní ...

Herci

C. Balfeová, S. Heughan, T. Menzies, J. Bell

Komentáře