Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Živí mrtví V

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Živí mrtví: Živí mrtví V

18

Sezóna 5 | Datum vysílání: 26.11.2016 | 61 min | 2014

Zvuk: Čeština | 16:9

Živí mrtví V (16)
Ortel
(61' 48'')
Rick se probral z bezvědomí a Michonne mu oznámí, že Deanna na večer svolala schůzku, kde se bude rozhodovat o jeho budoucnosti. Ostatní ze skupiny se Ricka ptají na zbraň, kterou měl u sebe. Carol to zahrála tak, že nikdo netuší, že ona má další dvě zbraně. Maggie se snaží ujistit Deannu o Rickově dobré vůli, ale Deanna je evidentně proti Rickovi. Její manžel ale stojí při něm. Maggie se rozhodne, že obejde co nejvíc lidí a vše jim vysvětlí. S Glennem se mají sejít večer na schůzi.
Glenn pak pronásleduje Nicholase do lesa, kde se ho Nicholas pokusí zabít. Jejich rvačka a honička trvá až do večera, Glenn má šanci Nicholase zabít, ale neudělá to. Naopak zraněnému Nicholasovi pomůže zpět do tábora. Ven si vyšel i Gabriel, který tam narazí na mrtváka. Gabriel se venku zhroutí a něco se v něm zlomí. Když se pak vrátí do osady, je mu jedno, že nezavřel bránu.
Gabriela ten večer vyhledá Sasha, která je na tom špatně. Gabriel nemůže zapomenout na masakr, ke kterému došlo v jeho kostele, a proto Sashe tvrdí, že Bob a Tyreese zemřeli kvůli jejím hříchům. Sasha a Gabriel se začnou prát, vítězí Sasha a pak míří na Gabriela zbraní. Zbraň jí sebwere až Maggie, která přišla do kostela ze schůzky. Gabriel se přizná, že to kvůli němu všichni jeho věřící umřeli. Maggie s ním souhlasí. Trojice se nakonec spolu pomodlí. Rick se před schůzi přizná Michonne ke všem zbraním a řekne jí, co má v plánu. Michonne stojí za ním...
Walking Dead V, Conquer, USA 2014. Režie: Greg Nicotero. Hrají: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohanová, Chandler Riggs, Danai Guriraová, Melissa McBrideová a další.

Komentáře