Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Živí mrtví V

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Živí mrtví: Živí mrtví V

Živí mrtví: The Walking Dead

18

Sezóna 5 | Datum vysílání: 18.9.2016 | 41 min | 2014

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Živí mrtví V (12)
Pamatuj
(41' 05'')
Rickova skupina je přijata do Alexandrie, kde velí Deanna, bývalá kongresmanka. Deanna si rozhovory s nově příchozími nahrává, ale věří jim. Rickova skupina musí odevzdat zbraně a dostane k dispozici několik domů. Rozhodnou se ale spát v jednom domě, aby nebyli rozděleni. Brzy Deanna všem oznámí, že dostanou přidělenou práci, v obci má práci každý. První den se všichni rozkoukávají, není to pro ně lehké.
Carl je přímo v šok, že může hrát videohry. Rick také není ve své kůži a Daryl se dokonce odmítá osprchovat. Jako první dostane práci Carol, má vařit. Další, kdo dostane práci, jsou Glenn, Tara a Noah, kteří se mají zařadit do týmu hledajícího zásoby. Ten nedávno přišel o lidi, zůstali jen Aiden a Nicholas. Oba jsou celkem troubové a s novu trojicí se neshodnou, což vyvrcholí rvačkou. Tu ukončí až Rick. Deanna vše viděla a je na svého syna Aidena naštvaná. Stojí na straně Rickových lidí, a proto je přede všemi uzná jako součást komunity...
Walking Dead V, Remember, USA 2015. Režie: Greg Nicotero. Hrají: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohanová, Chandler Riggs, Danai Guriraová, Melissa McBrideová a další.

Komentáře