Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Živí mrtví V

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Živí mrtví: Živí mrtví V

Živí mrtví: The Walking Dead

18

Sezóna 5 | Datum vysílání: 11.9.2016 | 41 min | 2014

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Živí mrtví V (11)
Nedůvěřuj a prověřuj
(41' 02'')
Maggie a Michonne přivedou do stodoly Aarona, který Rickově skupině nabídne místo v jejich komunitě, kde by měli být v bezpečí. Rick dá Aaronovi okamžitě pěstí, a až když je Aaron svázaný, nechá ho Rick mluvit. Aaron tvrdí, že je venku jen jeden další člověk, ale Rick mu nevěří. Michonne, Maggie, Glenn, Abraham a Rosita jdou obhlédnout auta, kterými prý Aaron a jeho parťák přijeli. Tato skupina zjistí, že Aaron mluví pravdu. Zbytek lidí prohledává okolí, ale nikoho dalšího nenajdou. V jednom z aut je jídlo, takže Rick přikáže, ať se jeho lidé najedí, a v noci vyrazí k Aaronově táboru. Aaron jim ale odmítá říct přesnou polohu tábora, nováčky vždy odváží on. Rick je však opatrný – nechá řídit Glenna a pojedou jinou cestou, než jakou chtěl Aaron. Skupina vyráží v noci, ale moc se jim to nevyplatí. V prvním voze jede Glenn, Rick, Michonne a Aaron. Michonne si všimne, že na Aaronových fotografiích nejsou lidé, a přestává mu věřit. V tu chvíli auto nabourá do velké skupiny mrtváků…
Walking Dead V, The Distance, USA 2015. Režie: Larysa Kondrackiová. Hrají: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohanová, Chandler Riggs, Danai Guriraová, Melissa McBrideová, Michael Cudlitz, Emily Kinneyová, Chad L. Coleman a další.

Komentáře