Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Živí mrtví IV

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Živí mrtví: Živí mrtví IV

Živí mrtví: Walking Dead IV

18

Sezóna I | Datum vysílání: 1.10.2016 | 41 min | 2013

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

V háji
(41' 20'')
Carol putuje s Tyreesem, Mikou, Lizzie a Judith. Na cestě najdou nový domov, kde se na chvíli usadí. Všechno vypadá idylicky, dokonce přemýšlejí o tom, že se zdrží déle, ale pak nastanou problémy s Lizzie. Lizzie nevidí, že mrtváci jsou nebezpeční a že ji chtějí zabít, a přemlouvá Tyreese s Carol, aby je nezabíjeli. Carol se snaží naučit aspoň Miku, aby byla bojovnější.
Jednoho dne Carol přistihne Lizzie, jak si hraje s mrtvákem. Carol mrtváka zabije a Lizzie se z toho psychicky zhroutí. Lizzie navíc chodí krmit jednoho mrtváka, který se nemůže pohnout, na koleje. Mika ji při tom přistihne a v tu chvíli je přepadne další skupina mrtváků a ony se musejí dát na útěk. Miku málem jeden mrtvák dostal a tehdy ji Lizzie brání a po mrtvácích střílí...
Už to vypadá, že Lizzie pochopila, že se mrtváci zabíjet musejí, ale pak dojde k něčemu nečekanému. Když jsou Carol a Tyreese na procházce, Lizzie zabije Miku, aby Carol a Tyreesovi dokázala, že se Mika zase vrátí zpátky a bude v pořádku. Carol a Tyreese se rozhodnou, že Lizzie musí zemřít...
Walking Dead IV, The Grove, USA 2014. Režie: Michael E. Satrazemis. Hrají: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohanová, Chandler Riggs, Danai Guriraová, Melissa McBrideová a další.

Herci

A. Lincoln, N. Reedus, S. Yeun

Komentáře