Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Živí mrtví IV

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Živí mrtví: Živí mrtví IV

Živí mrtví: Walking Dead IV

18

Sezóna I | Datum vysílání: 4.10.2016 | 41 min | 2013

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Daryl se přidal ke skupině chlapů, ale moc tam s jedním provokatérem nevychází. Vůdce skupiny ho seznámí se základními pravidly, nejdůležitější je si všechno, co by Daryl chtěl, zabrat slovem „zabírám“, pak jsou zvěř, místo na spaní či nalezená zbraň jeho. Daryl pravidla dodržuje, ale onen provokatér mu dělá problémy. Vůdce chytil provokatéra při lži a tak ho nechal potrestat, muž byl ubit k smrti. Daryl se pak bavil s vůdcem a ten mu řekl, že nejdou do Terminusu, ale že stopují muže, který tam míří a málem je všechny pozabíjel. Daryl netuší, že vůdce mluví o Rickovi.
Glenn přemluvil Abrahamovu skupinu, aby s ním šla do Terminusu a cestou konečně narazil i na vzkazy od Maggie. Glenn tedy žene, ale Abraham chce, aby si Eugene odpočinul. Skupina se málem rozdělí, ale Eugene se chce držet Tary a Glenna. Nakonec se ale skupina opravdu rozdělí a to, když dorazí k železničnímu tunelu. Glenn ho odmítá obejít, Tara jde s ním, zbytek míří do Washingtonu. Glenn a Tara si nejprve povídají, ale pak potkají mrtváky. Glenn vymyslel, jak uniknout bez boje, ale Tara se poranila a nemůže utéct. Glenna a Taru zachrání Abraham s ostatními, a jdou s nimi i Maggie, Sasha a Bob. Eugene totiž navigoval přímo k druhému konci tunelu a tam narazili na skupinu Maggie. Další den všichni cestují společně do Terminusu, někteří pak plánují, že se přidají k Abrahamovi. Když dorazili do Terminusu, čekalo je vřelé uvítání.

Herci

A. Lincoln, N. Reedus, S. Yeun

Komentáře