Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Živí mrtví IV

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Živí mrtví: Živí mrtví IV

Živí mrtví: Walking Dead IV

18

Sezóna I | Datum vysílání: 29.9.2016 | 41 min | 2013

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Ticho
(41' 24'')
Daryl a Beth jsou po pádu vězení spolu. Nejprve si vytvoří malý tábor v lese, ale prakticky spolu nemluví a v jejich vztahu panuje velké napětí. Beth se rozhodne, že se chce opít, ale Daryl jí to nechce dovolit. Ona ho však přemluví a společně pak najdou golfové hřiště a budovu golfového klubu. V klubu objeví spoustu věcí, jako jsou šperky, peníze, trochu jídla, oblečení a broskvovou vodku. Beth se nad lahví, po které tolik toužila, rozpláče. Daryl ale láhev rozbije s tím, že její první alkohol v životě musí být něco mnohem lepšího. Vezme Beth do domu, který našli s Michonne. Jde o chatu v lesích, jejíž majitel měl palírnu. Beth tedy začne pít pálenku a pak se k ní přidá i Daryl. Beth přijde s opileckou hrou, při které vyjde najevo, že si myslí, že byl Daryl ve vězení. Ukáže se také, že Daryl měl velmi ošklivé dětství, zatímco Beth ho měla idylické. Daryl je opilý a velmi zlý, všechno skončí obrovskou hádkou…
Walking Dead IV, Still, USA 2014. Režie: Julius Ramsay. Hrají: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohanová, Chandler Riggs, Danai Guriraová, Melissa McBrideová a další.

Herci

A. Lincoln, N. Reedus, S. Yeun

Komentáře