Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Živí mrtví IV

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Živí mrtví: Živí mrtví IV

Živí mrtví: Walking Dead IV

18

Sezóna I | Datum vysílání: 20.10.2016 | 41 min | 2013

Zvuk: Čeština | 16:9

Rick se vrátil do věznice bez Carol a zatím jen Maggie ví, proč se tomu tak stalo. Hershel pečuje o nemocné, Sasha a Glenn mu pomáhají, ale oběma se stav zhoršuje. Doktor S. si myslí, že se nachází v konečném stádiu nemoci a že mu už není pomoci, takže Hershelovi ukazuje zbraň, kterou s sebou do bloku přinesl. Hershel se nevzdává, ale lidé umírají. Hershel odmítá mrtvé probodnout před ostatními, takže mu Sasha a Glenn pomáhají mrtvé odvážet pryč. Doktor poradil Hershelovi, aby všechny nemocné zavřel v celách, aby se mrtváci případně nedostali mezi nemocné. Hershel tuto radu uposlechl, ale když se chystal zavřít poslední celu, tak spatřil Sashu, která omdlela. Hershel dal Sashe kapačku, ale z nezavřené cely mezitím unikla mrtvá žena, která oživla. V tu samou chvíli omdlel Glenn, který se staral o jiného nemocného. Tento nemocný zemřel a stihl obživnout, takže byl Glenn ve velkém nebezpečí. Glennovi pomohla Lizzie, která mrtváka od Glenna odlákala. V bloku ale i tak došlo k chaosu a střelbě. Střelbu slyšeli i Rick a Maggie, kteří zpevňovali plot, u kterého se nahromadila velké skupina mrtváků. Rick poslal Maggie do bloku nemocných a vzal k sobě Carla, aby mu s plotem pomohl. Maggie se nejprve do bloku nemohla dostat, takže si Hershel musel poradit sám. Hershelovi pomohla zbraň od doktora, který ale bohužel zemřel. Když se Maggie dostala do bloku, situace už byla klidnější, Hershel se zrovna chystal pomoct Glennovi. Maggie převzala péči o Glenna. V bloku po příchodu Maggie zavládl klid. Venku ale vypukl boj, protože mrtváci zbořili plot a dostali se k věznici. Rick a Carl je postříleli. Když bylo po všem, tak konečně dorazili Daryl a ostatní s léky. Bob dal všem nemocným injekci s antibiotiky. Hershel si konečně mohl odpočinout, ale místo toho šel do cely doktora a pomodlil se za něj. Hershel se pak rozplakal. Hershel byl pro všechny hrdina, protože se nevzdával a vydal se mezi nemocné, aby jim pomohl, i když on sám byl nejprve zdravý. Bez Hershela by zemřelo mnohem více lidí. Hershel nakonec odjel z věznice s Michonne, která si vzala na starost odvoz mrtvol.
I když to vypadá tak, že by se všechno mohlo vrátit do starých kolejí, tak je všem jasné, že už to nikdy nebude takové, jaké to bylo předtím. Daryl se navíc shání po Carol. Pouze Rick, Maggie a Hershel vědí, proč Carol odešla.
Na konci dílu je vidět, že věznici pozoruje Guvernér.

Herci

A. Lincoln, N. Reedus, S. Yeun

Komentáře