Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
X-Men (9)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

X-Men: X-Men (9)

Datum vysílání: 11.1.2017 | 22 min | 2011

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Doktorka Sasakiová se přiznala ke genetickým testům na mutantech, prý se pro ně pokoušela nalézt lék, aby se mohli svých schopností zbavit, pokud by chtěli. X-Meni jsou znechuceni. Po chvíli si X-Meni všimnou, že je Emma pryč, takže se ji vydají hledat. Jediný Hank zůstává se Sasakiovou na ošetřovně. Emma sledovala třetího asistenta Sasakiové, protože v něm poznala Masterminda. Mastermind přišel k doktorce, protože si všiml zvýšené aktivity mutantů v oblasti. Mastermindovi se podařilo zmanipulovat i U-Meny. Ale to, po čem skutečně toužil, našel až ve sklepě u doktorky doma. Zdroj veškeré síly, která tuto oblast ovládá, se totiž ukrývá za velkými železnými vraty. Mastermind chce, aby se k němu Emma vrátila, ale to ona odmítá. Nakonec dojde ke rvačce, ke které se přidají i X-Meni. Mastermind ale začal ovládat Logana, a on tak zaútočil na svoje parťáky. Nakonec to skončilo duelem Logana a Scotta. Trvalo dlouho, než se X-Meni postarali o neovladatelného Logana. Emma pak všem odhalila skutečnou identitu doktořina asistenta. V té době už ale Mastermind a jeho mutanti dokázali využít Scottova paprsku a otevřeli jím ona železná vrata. Hank a doktorka už byli na místě také a doktorka je přímo vyděšená z toho, co za vraty je. Více se dozvíme v dalším díle.
Charles je v nějaké jiné dimenzi a nemůže nic dělat, ale po chvíli mu dojde, že ho možná ovládá jiný telepat. Charles se tedy soustředí a skutečně jiného telepata odhalí, nyní to bude souboj jejich myslí.

Komentáře