Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Vytoužené dítě (3)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Vytoužené dítě: Vytoužené dítě (3)

Vytoužené dítě: Baby Wait, The I

Datum vysílání: 22.9.2016 | 39 min | 2012

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Matthew se s Mirandou seznámil přes internet. Jeho kamarád mu na seznamce udělal profil a ozvaly se mu nějaké ženy, z nichž si vybral Mirandu. Nechtěli dítě hned po svatbě, chtěli si ještě pár let užívat, ale když se začali snažit o dítě, ukázalo se, že to nejde kvůli neplodnosti. A to bylo pro Mirandu strašné. Celý život žila jen proto, aby byla máma. To je její poslání a v tom bude nejlepší. Rodiče miminek poznali přes internet a vzniklo mezi nimi přátelství. Jmenují se Princ a Tauna. Jsou spolu 3 roky a tohle těhotenství neplánovali. Princ má práci jen na částečný úvazek, mají roční dítě a tak si nebyli jisti, že by dalším dětem mohli dát všechno, co potřebují. A když jim řekli, že to budou dokonce dvojčata, adopce byla první myšlenka Tauny. Princ to neměl tak jednoznačné, ale když poznal Mirandu a Matthewa, s adopcí souhlasil, ale stejně si není jistý, že to zvládnou i když jim Miranda s Matthewem slíbili, že se s dětmi mohou stýkat. V Kansasu je zákon, že rodiče mají 30 dní na rozmyšlenou a to je pro Mirandu a Matthewa velmi těžké, ale věří, že vše dobře dopadne a zařizují pro děti vše potřebné.
Taunu museli kvůli vysokému tlaku hospitalizovat a začala rodit dříve, než bylo plánované. Děti musí do inkubátoru a Miranda si přeje, aby děti nejdříve viděli jejich skuteční rodiče. Tauna je vyčerpaná a nechává všechno na Princovi. Ten Mirandu a Matthewa doslova odstřihnul, nedovolil jim ani podívat se na děti pokud u toho nebyla Tauna nebo on. Teď mají 48 hodin na podepsání dokumentu o adopci a a pak začne běžet 30 denní lhůta. U Prince není vůbec jisté, že bude souhlasit. Nakonec podepsali dokument o svěření dětí do péče Mirandě a Matthewovi, ale těch 30 dní bude velmi dlouhých. Tauna a Princ si raději hned vzali od babičky syna a to jim moc pomohlo, ale i tak jsou následující dny těžké. Tauna se snaží vrátit běh rodiny do normálu a Miranda ji neustále informuje o dvojčatech a to je pro Taunu dost těžké. Dvojčata jsou stále v nemocnici a po 18 dnech se konečně dočkali. Miranda a Matthew si mohou vzít děti domů. Cestou se ještě zastaví za Princem a Taunou, aby je ještě viděli. Princ raději odešel, neunesl by to, ale Tauna stále věří, že čas všechno zahojí. Udělali pro své děti to nejlepší. Když Miranda a Matthew odjeli z Kansasu domů, začali se Tauna a Princ hádat a tak se Tauna odstěhovala se synem ke kamarádce. Pro Taunu je nejdůležitější zaměřit se na současnou rodinu, ale Princ chce dvojčata zpátky. 30.den se spolu sešli a Princ uznal, že nemají dost prostředků na to, aby se o děti postarali a chtěl by, aby se k němu Tauna se synem vrátili. A tak se Miranda a Matthew oficiálně stali rodiči dvojčat. O čtyři měsíce později pošle Miranda fotky chlapců Tauně a to, jak krásně vypadají, je důkaz, že jsou děti šťastné a že jejich rozhodnutí bylo správné.
Přestože se dvojčata narodila předčasně, jsou to krásné a zdravé děti. Tauna a Princ se zasnoubili.

Komentáře