Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Vítejte doma! II (20)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Vítejte doma!: Vítejte doma! II (20)

Sezóna II | Datum vysílání: 20.4.2017 | 42 min | 2004

Zvuk: Čeština | 4:3

Ty se svým týmem jedou pomoc rodině Harrisových do Alabamy, s níž si osud dost zahrál. Když se manželé rozhodli mít druhé dítě, tak se jim narodila hned šesterčata a nyní je z nich devítičlenná rodina. Nedávno jim hurikán Ivan poničil dům, nemají dostatek peněz a proto se rozhodli poslat své video, se žádostí o pomoc, Tyovi. Tým s Tyem dorazí k Harrisovým, kteří jsou nadšení, že byli vybráni a Ty posílá celou rodinu na dovolenou. První den vytvoří plány na přestavbu a Ty domluví stavební firmu. Druhý den začnou s demolicí a třetí den se už staví. Vše probíhá podle plánu a Constance se rozhodla postavit dům na stromě pro nejstaršího chlapce, Dvaina. Ty si vzal ložnici manželů, na které pracuje tajně a Paul se rozhodl vytvořit pokoj Dvainovi, při čemž se všichni podílí na interiéru celého domu.
Uběhlo sedm dnů a rodina se vrací z dovolené. Z celého domu i z uspořádání dětských pokojů jsou nadšeni. Eduardo vytvořil kolem domu nádherné prostředí i s akvaparkem pro děti. Rodina navíc získává chůvu na jeden rok a stavební firma vytvořila fond, díky němuž, má všech šest dětí, zajištěnou možnost studovat na univerzitě….

Herci

C. Ramosová, T. Pennington

Komentáře