Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Vítejte doma! II (19)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Vítejte doma!: Vítejte doma! II (19)

Sezóna II | Datum vysílání: 19.4.2017 | 42 min | 2004

Zvuk: Čeština | 4:3

Ty Pennington se musel podrobit operaci slepého střeva, ale jeho tým se pouští do pomoci další rodině, která potřebuje pomoc. Ty tentokrát vybral rodinu Harperových, která se potýká s problémy ohledně septiku. Při každém dešti musí rodina opustit dům a přespat v dodávce, jelikož se jim splašky vrací do domu. Ty vše řídí ze svého nemocničního lůžka, za pomoci telefonu a internetu. I tentokrát je rodina poslána na dovolenou do Disneylandu a tým začne s pracemi. Ty poslal týmu doktora, přezdívaného doktor Bakterie, který udělá rozbory a zjistí vysoký výskyt nebezpečných bakterií, z čehož vyplývá, že se dům musí zbourat. Ty, ač upoután na lůžko, vše organizuje a druhý den se dostaví stavební firma, která hned začne s demolicí. Tým se shodl, že postaví dům v úplně jiném stylu a naplánovali pokoje třem dětem, podle jejich zájmů. Rodičům naplánovali manželské apartmá s vlastní koupelnou
Dům už stojí, tým dokončuje zařizování domu, zbývají dva dny a Ty se vrací z nemocnice i se svým megafonem. Přišel den „D“ a rodina se vrací domů, netušíc, že se vrací do obrovského domu, který vypadá jako malý hrad. Rodina je z nového domu nadšená, začnou s prohlídkou domu a všichni jsou dojatí. Navíc dostávají nový automobil a od stavební firmy fond, s vysokým obnosem, na opravy domu. Ty se svým týmem splnil další americký sen….

Herci

C. Ramosová, T. Pennington

Komentáře