Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Top Gear XX (1)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Top Gear: Top Gear XX (1)

Top Gear: Top Gear XX

Sezóna XX | Datum vysílání: 10.1.2017 | 51 min | 2013

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Top Gear XX (1)
(51' 59'')
Dnes se zaměříme na sportovní hatchbacky. Richard usedne za volant Peugeotu 208, který má motor 1,6 turbo, 200 koní a zrychlení z nuly na 100 km/h za sedm sekund. Konkurentem je Renault Clio RS se stejným objemem a 197 koňmi. S touto dvojicí se poměří Ford Fiesta ST, která má 179 koní, ale je lehčí a levnější.
Poté zamíříme na Nový Zéland, kde se uskuteční nevídaný závod. James pojede na AC 45 – nejrychlejší plachetnici z karbonového vlákna, kterou budou řídit vítězové Americas Cupu a Ben Ainslie, čtyřnásobný olympijský vítěz v jachtingu. Jeremy se s nimi utká ve vypůjčené Toyotě Corolla 1,8. Musí ujet asi 660 km. Loď má před sebou přibližně 350 km, ale její maximální rychlost je necelých 60 km. James pro posádku navíc není zrovna přínosem a práci s plachtami komplikuje. Jeremy zase ztrácí čas při sepisování formuláře o nehodě – vzal to o svodidla...
Top Gear XX, 2013 GB. Režie: Phil Churchward, Konrad Begg. Hrají: Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May, Jimmy Car, Charles Dance, Warwick Davis, David Haye, Brian Johnson, Rachel Rileyová, Mike Rutherford, Joss Stoneová, Ben Ainslie a další.

Komentáře