Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (9)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (9)

Datum vysílání: 23.8.2017 | 44 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

V noci vzbudí děti uvnitř chalupy zvuky pohybujícího se zvířete. Všichni se vyděsí. Ráno najdou okousané pečivo. Jano prohlásí, že to je určitě kuna. Začnou vyklízet kůlnu, dívky ustřihnou pramen vlasů Lily a tím ji rozzlobí, a Laco si od souseda Benčíka půjčí vzduchovku. Shánějí tygří trus a nakonec vezmou zavděk kozí bobky April. Jano vyrábí past. Další ráno děti probudí rodiče, že před chalupou stojí stan. Muži zjistí, že jsou to tři mladé a pohledné cyklistky, jimž se rozbilo jedno kolo. Otcové je ochotně pozvou i ke stolu, jsou u vytržení a dívky neustále sledují. Anežka ale zaslechne jednu z dívek telefonovat. Z hovoru vyplyne, že dívky hledá policie.
Děti si myslí, že jsou to zlodějky. Otcové zaženou děti do postele a doufají, že stráví s cyklistkami příjemný večer. Mária a Dáša mezitím ve městě konstatují, že jim scházejí jejich muži. Nečekaly, že s dětmi na chalupě vydrží tak dlouho. Spolu s Klaudií si udělají vinný večírek a ráno se rozhodnou, že na chalupu zajedou a muže překvapí. Příjemně naladěné muže však vyleká příjezd policie. Děti se probudí. Ukáže se, že jednu z dívek udal její bývalý přítel s tím, že mu ukradla drahé hodinky. Dívka se s ním nejdřív hádá, ale potom se pár usmíří. Za této situace k chalupě přijíždějí Mária, Klaudia a Dáša.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře