Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (8)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (8)

Datum vysílání: 16.8.2017 | 42 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jano se s dětmi učí. Laco a Zdeno to neschvalují, jsou prázdniny. Po siestě Jano děti znovu svolává. Po dětech ale není ani stopy. Nechaly otcům ale dopis, kterým je formou hry vyzývají, aby je hledali. Jano si je jistý sebou, ale na žádném místě, které určí, děti nejsou. Laco je později objeví v pokoji a drží s nimi basu. Jano si myslí, že se schovali u souseda Benčíka. Soused však nerozumí hře a otce vyhodí. Jano se rozhodne, že už děti hledat nebude, Laco mu domlouvá, aby dětem nekazil hru. Spolu se Zdenom zmizí taky a jdou za dětmi, které jsou v seníku. Děti se hádají, kdo z nich vymyslel jejich hru a Jano je po návratu na chalupu uslyší. Řekne jim, že se už učit nebudou. Večer je naštvaný na Laca a Zdena. Pošle je do kůlny pro slaninu a kořalku a zamkne je tam. Přes dveře je začne zkoušet. Kdo uhodne, toho pustí ven.
Za Dášou přichází její sedmnáctiletá sestra Simona, aby se vyplakala z rozchodu se svým chlapcem. Sejdou se spolu s Klaudií a Marikou v bistru. Simona se začne bavit s číšníkem a Dáša ho odežene. Simona ale potají odejde s číšníkem k němu na internát. Ženy v čele s Dášou se za nimi vydají a najdou je. Na internátu se koná mejdan a matky se k mladým přidají. Dáša se přiopije a flirtuje s mladým chlapcem. Simona ho odežene a sdělí Dáše, že je čas jít domů. Když Dáša doma vystřízliví, volá Lacovi, že se jí stýská.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře