Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (7)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (7)

Datum vysílání: 16.8.2017 | 45 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Laco, Zdeno a Jano se setkají v hospůdce se svými rivaly z dětství. Hrávali s nimi hru „To neurobíš“. Místní jim navrhnou, aby si dali odvetu, protože poslední hra jim tenkrát nevyšla. Otcové vysvětlí zvědavým dětem, o co šlo a zdůrazní, že to bylo někdy i nebezpečné. Přesto děti potají hru začnou hrát. Mária s Ondrom dostanou úkol ukrást něco sousedovi Benčíkovi. Ukradnou kozu, soused je přistihne a zakáže všem přístup na svůj pozemek. Také dospělí začnou plnit bizarní úkoly, které pobouří nezúčastněné. Během jednoho se místní dokonce pobijí s rybáři, kterým plaší ryby.
Pak musí Zdeno v masce medvěda projet vesnicí v traktoru. Půjčí si ho od Benčíka, který o tom ale neví. Místní parta udá na policii krádež traktoru. Zdeno má problém s policisty a s Benčíkem, který se právě vrací z ryb. Kvůli Lily však Benčík policii řekne, že o všem věděl a tak to Zdeno odnese jen pokutou. Otcové vymýšlejí odvetu a dají místním úkol, aby v legínách na náměstí zatančili Labutí jezero. Na náměstí se však objeví zdejší farář, manželka jednoho z místních a další známí a muži to vzdají. Jano, Zdeno a Laco si večer libují, že vyhráli, když zjistí, že děti hru hrají také. Goras s Mišom vylezli na střechu, kde mají desetkrát zablikat baterkou.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře