Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (4)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (4)

Datum vysílání: 22.7.2017 | 46 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Zdeno sepíše seznam nákupu, do něhož si děti naporoučejí spoustu dobrot a zbytečností. Jano seznam proškrtá a odjedou se Zdenom nakoupit především jídlo. Ve vesnici potkají souseda, kterému nabídnou, že ho svezou domů. Netuší, že s ním pojede v Lacově autě také koza April, která má zažívací potíže. Laco mezitím hlídá děti a vaří guláš. Volají mu z domova důchodců, aby mu připomněli, že tam má odpoledne vystupovat. Laco se snaží vymluvit nebo získat za sebe náhradu mezi přáteli. Protože telefonuje, pověří Anežku, aby se starala o jídlo a s ostatními dětmi uklidila v chalupě. Děti během své potyčky rozbijí Lacovy elektronické klávesy.
Guláš chytne, děti do něj nalijí pálenku a přidají další ingredience. Pálenku v demižonu doplní tím, co najdou – i denaturovaným lihem. Během jejich počínání vypadnou dveře od chalupy. Když se Zdeno s Janem vrátí, je čas na oběd. Guláš je ale nepoživatelný. Odpoledne si dospělí s dětmi prohlížejí staré fotky a chtějí si postavit káry, jako si stavěli v dětství jejich otcové. Jano, Zdeno i Laco se nadchnou a káry postaví z věcí, které najdou v kůlně. Jano navrhne, aby soutěžili v jízdě s kopce. Laco se chystá odjet do domova důchodců, jeho dětský tým chce přesto závodit a Laco se nakonec vrátí. Závod vyhraje. Také najde ve svém autě kozí bobky a myslí si, že koza chodí do jeho auta vyměšovat. Večer mužské skoro porazí pálenka, na zemi najdou klávesu, a zjistí, že zmizely dveře od chalupy.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře