Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (3)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (3)

Datum vysílání: 15.7.2017 | 44 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Děti se probudí dřív než jejich otcové. Spící pomažou zubní pastou a pomalují fixami. Jano jim přidělí další trestné body a nechce je vidět aspoň dvě hodiny. Děti jdou zatím do lesa. Lily neumí vylézt na strom, ostatní jí pomůžou nahoru. Lily zůstane na stromě, protože neumí ani slézt. Děti jdou pro žebřík, ale ztratí orientaci a spolu s Janem, Zdenem a Lacem strom hledají. Lily nakonec najdou u souseda, majitele kozy April, který jí pomohl dolů. Lily si stačí Zdena omotat kolem prstu. Jano rozhodne, že všichni vyrazí na výlet k rozhledně. Jano je vede, ale tento učitel tělocviku a celou duší sportovec v lese zabloudí.
K obědu si opečou buřty na ohýnku a dojdou k jezeru, v němž se vykoupou. Skupina se rozdělí, Zdeno s Lacem odmítají s Janem pokračovat. Jano je však s částí dětí na rozhledně první. Když dorazí i Laco, Zdeno a zbývající děti a chystají se na rozhlednu vystoupit, Jano na ně odmítne čekat a vydá se na cestu domů. Zdena s Lacem a dětmi doveze domů soused na traktoru a Jano znovu bloudí. Když padne tma, rozhodne se přes noc utábořit. Netuší, že táboří pár kroků od chalupy. Laco se Zdenem je vystraší s maskou medvěda. Dáša s Klaudií a Marií vyrazí do posilovny, kde se objeví Vlado, nevlastní otec Laca. Šedesátiletý Vlado se chová důvěrně k mladé ženě. Manželky ho podezřívají, ale ukáže se, že je to Vladova celostní poradkyně.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře