Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (2)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (2)

Datum vysílání: 8.7.2017 | 42 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Aktivní Jano děti ráno vyžene z postele a k všeobecné nelibosti i z chalupy na rozcvičku. Zapojí do ní i Zdena a Laca.
Jano si pamatuje, že se dřív chodili mýt do potoka, tak se k němu vydají. Potok je ale špinavý. I soused, majitel kozy April, která k jejich chalupě pořád běhá, se diví, že se v potoce chtějí mýt. Při snídani, která jim nechutná, si děti okamžitě zapnou mobily a tablety a začnou hrát hry. Jano jim je zabaví a rozdělí všem práci. Lily s Janovou dcerou Anežkou mu ukradnou mobil, ale spadne jim do latríny. Zdeno ho statečně vyloví. Po opravě elektřiny, nasekání dříví a vynesení latríny chystají dospělí dětem oběd.
Konzervy fazolí s párky dětem nechutnají. Lily trucuje a Zdeno jí slíbí polévku, kterou při vaření zkazí. Mezitím manželky Mária, Dáša a Klaudie vyrážejí za město k jezeru na nudistickou pláž. Klaudie se obává o Lily, telefonuje jim, ale ani Lily, ani Zdeno hovor neberou. Odpoledne děti zjistí, že Jano zamkl mobily do truhly. Podaří se jim pomocí lsti klíč od ní získat. Lily hned volá mamince. Klaudie se konečně uklidní. Tátové objeví u dětí mobily a znovu jim je seberou. Jako trest Jano určí, že si všichni zahrají fotbal. Děti zase brblají, ale potom je hra pohltí.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře