Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (10)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (10)

Datum vysílání: 23.8.2017 | 40 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Klaudie, Mária a Dáša jsou z nastálé situace pohoršené a vyčítají otcům, že z nočního příjezdu policie můžou mít děti trauma. Když se na cyklistky vyptávají synů, ti solidárně s otci mlčí, ale děvčata tvrdí, že je otcové nechtěli ze svého pozemku vyhnat. Postupně se matky dozvídají o všem, co se na chalupě přihodilo. A chtějí s dětmi okamžitě odjet. Jano, Laco a Zdeno je přemluví, aby přes noc zůstaly. Ráno Klaudie najde v Lilyině posteli plavky jedné z cyklistek. Klaudie podezřívá Zdena z nevěry a pohádají se. Děti chtějí zůstat na chalupě a ženy tedy odjedou samy. Lily později přizná, že si s Anežkou chtěly plavky vyzkoušet.
Cestou se Klaudii udělá špatně. Ve vesnici zajde do lékárny pro těhotenský test a ten je pozitivní. Za chvíli to ví celá vesnice. V hospodě, kam zašly, sedí i parta místních, kteří hráli s jejich manžely hru To neurobíš. Ženy si natruc sednou k nim a baví se. Muži předají děti do péče opilého souseda Benčíka a jedou ženy hledat. Zdeno řekne Klaudii, že miluje ji i Lily. Oba se usmíří. Všichni se vrátí na chalupu a dohodnou se, že zůstanou na chalupě ještě týden. Večer si muži chtějí užít klid a pálenku, ale ženy je nenechají na pokoji. Janovi, Lacovi a Zdenovi se zdá, že ten další týden bude příliš dlouhý.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře