Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Prázdniny (1)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Prázdniny: Prázdniny (1)

Datum vysílání: 28.6.2017 | 50 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jsou prázdniny a bratranci Jano, Laco a Zdeno mají plán. Chtějí strávit s dětmi a bez žen čtrnáct dní na chalupě jejich dědečka na Myjavě. Před odjezdem Jano zapomene, že s manželkou a průvodkyní Marikou slaví dvacáté výročí svatby. Své tři děti svěří proto Lacovi a jeho ženě Dáše, která pracuje v porodnici. S Marikou odjedou předem na chalupu, kde stráví romantický večer a noc o samotě. Chalupa má ale daleko do dokonalosti, nejde elektřina a místo moderního WC je latrína. Laco se mezitím doma musí vyrovnávat nejen se svými dvěma syny, ale také s dětmi Jana, ale zvládá to. Zdeno se právě oženil s porodní lékařkou Klaudií a vyženil i rozmazlenou dceru Lily. Klaudie s Lily tráví první noc v bytě u Zdena, kde budou bydlet. Lily zvyklá žít jen s matkou na Zdena žárlí. Ráno nechce se Zdenem odjet, obměkčí ji teprve matčin pláč.
Zdeno se s Lacem setkávají na benzínové pumpě a pokračují v cestě na chalupu. Lily zjistí, že cestou ztratili se střechy auta jejího maskota, plyšového jednorožce. V nestřeženém okamžiku vystoupí a jde ho hledat. Zdeno zjistí, že není v autě až během další cesty. Vrací se a najde ji u autobusové zastávky. Lily ho obviní, že jejího jednorožce zabil, má utrženou hlavu. Nakonec se Lily nechá přemluvit a nastoupí do auta. Když dojedou na chalupu, Jano se právě snaží spravit elektřinu. Děti okamžitě s hrůzou zjistí, že v místě téměř není signál pro mobily a protestují. Ještě víc je vyděsí latrína. Jano, Laco a Zdeno najdou dědečkovu pálenku a usadí se v klidu před chalupou. Klid kvůli dětem však nemá dlouhého trvání. Všechny tři napadne, že čtrnáct dní bude až příliš dlouhá doba.

Herci

Z. Norisová, T. Matonoha, Kostelný L'uboš

Režie

I. PREDMERSKÝ

Komentáře