Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Pekelná kuchyně XIV (16)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Pekelná kuchyně: Pekelná kuchyně XIV (16)

Hell´s Kitchen: Pekelná kuchyně XIV (16)

Sezóna XIV | Datum vysílání: 18.5.2017 | 41 min | 2015

Zvuk: Čeština | 16:9

Šestnáct kuchařů ušlo v Pekelné kuchyni dlouhou cestu a dnes tu zůstaly proti sobě jen dvě kuchařky – Meghan a T. A i když přístup obou je rozdílný, výsledky jsou skvělé. Dnes se tyto bojovnice pokusí vykrát práci snů, která jim může změnit celý život.
Před dnešní výzvou je Gordon obě seznámí s Christinou Wilsonovou, vítězkou 10.řady. Poletí za ní do Las Vegas, kde spolu povečeří a Christina jim dá nějaké poslední rady k práci, která je čeká. Po výletu se vrací zpět do LA. Šéf pro ně poslal jedno ze svých aut, aby je dovezlo k němu domů, ale ukáže se, že to není Ramsayho dům, nicméně tu na ně čeká překvapení v podobě bývalých spolusoutěžících, rodiny i fanoušků. Zde je čeká poslední výzva v soutěži. Na to, aby připravily studený předkrm, teplý předkrm a hlavní jídla z ryby, kuřecího a hovězího masa, mají hodinu. Jejich výtvory pak ohodnotí ti nejlepší kuchaři Ameriky. Souboj je velmi vyrovnaný a nakonec o bod zvítězí T. Za odměnu si může z bývalých kolegů volit jako první své spolupracovníky. T si do týmu vybrala Millyho, Nicka, Adama a Christinu. Meghan zvolila Michelle, Alison, Joshe a Randyho. Pak společně odchází do Pekelné kuchyně, aby naplánovali strategii, protože i maličká chyba může mít zásadní vliv na výsledek. Hned brzy ráno jdou oba týmy do svých kuchyní, aby se připravili na večerní vaření. Šéf Ramsay oběma soutěžícím věnuje rondon pro šéfkuchaře. Večer v Pekelné kuchyni nechybí ani příbuzní soutěžících, ani další VIP hosté. Meghan a T svou práci šéfkuchaře zvládají dobře protože musí řešit potíže, které při vaření nastávají a Gordon je u toho pozorně sleduje. Oběma týmům se i přes menší problémy podařilo uvařit a vydat všechna jídla. Gordon je na závěr všechny chválí za dobrou práci. Obě soutěžící pracovaly skvěle a tím Gordonovi ztížili rozhodování. Musí si to pořádně promyslet a zhodnotit nejen dnešní večer, ale celou jejich cestu soutěží. T je v kuchyni opravdový lídr a nezhroutí se, když je ve stresu. Meghan zabodovala v každé výzvě i při dnešní večeři. Pro práci v kuchyni se narodila. Obě se musí postavit ke skleněným dveřím. Ale jen jedny jdou otevřít, jen jedny jsou pro vítězku. A jsou to dveře Meghan, které se otevřou. T to nebere jako prohru, ale jako příležitost, která ještě neměla nastat. Meghan má v sobě všechno, co šéfkuchař Gordon Ramsay hledal. Je nadšená, zatrvzelá, má skvělý talent, ale hlavně je rozeným lídrem a z každého kuchaře vymáčkne to nejlepší. Takový talent se nerodí často a Ramsay nepochybuje o tom, že v Atlantic City zazáří.

Komentáře