Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ninjago VI (1) - Neblaze proslulí

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ninjago: Ninjago VI (1) - Neblaze proslulí

Sezóna VI | Datum vysílání: 21.4.2017 | 22 min | 2016

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Ninjové jsou velmi populární, natáčí reklamy a mají takové množství fanynek, že před nimi musí prchat. Nya příliš oblíbená není, ani u režiséra, který si myslí, že holka nemůže být v ninjovském týmu. Nyu to dost zlobí.

Zane si povídá s Jayem a rád by se dozvěděl, zda pověděl Nye o tom, co viděl v hrobce prvního mistra spinjitzu? Jay jí neřekl, že viděl, že budou v budoucnosti spolu. Nya zcela evidentně nemá zájem. Dokonce nahlas prohlásila, že není a nebude ani Jayova ani Colova přítelkyně. Nyní však není čas na nějaké debaty o budoucnosti. Jsou vysláni na misi, při které mají vystopovat ducha čaroděje Clouse z Čertova ostrova. Jako jediný se dostal z Prokleté říše, ještě než ji ninjové zničili. Kamery ho zachytily, jak si kupoval lístek na vlak do Stixu. Clousovi se podaří najít Tajranovu konvici, ze které osvobodí džina Nadakhana. Má tři přání a Nadakhanovi se podaří vtáhnout Clouse do konvice. Sám je nyní volný a vypraví se do Ninjaga. Zde se dozvídá, že říšský krystal je nyní pod ochranou senseie Wu a mistrů spinjitzu.
Ninjové jako televizní hvězdy mají i své povinnosti vůči svým fanouškům. Tentokrát musí navštívit nemocnici, ze které musí před fanoušky prchnout. Pomůže jim režisér Dareth ve své helikoptéře. Ninjové, nyní v převleku, aby je nikdo nepoznal, dojedou do Stixu. Zde se dozvědí nepříjemnou novinku. Kdosi se za ně vydává a v jejich podobě dělá neplechu. Lidé jsou na ně velmi nazlobení, a když je v převleku poznají, rozhodnou se je odevzdat policii. Ninjové musí opět prchnout, nyní před rozezlenými lidmi. Lloyd požádá Misako, aby pro ně přiletěla v lodi Bounty, kterou však zadrží policie. Ninjům nyní zbývá jediné – rozdělit se a tím si zvýšit šanci na útěk.

Wu sedí v knihovně a čte si o Nadakhanovi a vyslovil kouzelné slůvko přání. Vtom se objevuje džin Nadakhan.

Komentáře