Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ninjago V (9) - Prokletý svět 1. část

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ninjago: Ninjago V (9) - Prokletý svět 1. část

Sezóna V | Datum vysílání: 20.4.2017 | 22 min | 2015

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Probíhají oslavy nového roku a Ronan je sám v restauraci. V televizi vidí oslavy ve Stiixu, který byl kdysi jeho domovem. Lidé se radují, když vtom se tam objeví Morro s krystalem a duchy. Připravují se na příchod královny a děsí lidi.
Ninjové si za peníze utržené z prodeje čajovny pořídili nové pomůcky, které jim pomohou vyrovnat síly v boji s duchy. Jay má rychlý ducholapač, Zane má ve svém ledovém mechanismu bouchačky na vystřelování nábojů z podvodní skály. Teď může nepřítele zmrazit. Cole má duchařskou motorku z podvodní skály. Kai dostal čelenku ze 32 vláken. Lloyd nedostal nic.
Morro mezitím otevřel most mezi dvěma říšemi. Chvíli potrvá, než ho královna přejde. Lloyd se musí pokusit zničit krystal dříve, než k tomu dojde. Pokud královna prokleje Ninjago, další říše budou následovat. Jejich největší zbraní je teď Nya, tu Morro ještě neviděl.
Duchové obsadili Stiix a čekají na ninjy. Jsou na ně dobře připraveni. Každý zlikvidovaný duch se může vrátit portálem. Morro si věří, že je nepřemožitelný a co nevidět se stane zeleným ninjou. Wu chce, aby se Morro vzdal, protože ninjové jsou dobře vycvičeni, ale Morro zareaguje tak, že zajme jeho i s Misako.
Ninjové se do Stiixu dostali v přestrojení a snaží se odlákat pozornost duchů, aby Lloyd mohl ukrást krystal. Ale když se setká tváří v tvář s Morrem, je jasné, že to nebude snadné, i když Nya vydatně pomáhá jako vodní ninja. Jenže na Morra nestačí. Má meč ze svatyně a tak ví, co kdo udělá. Navíc se zlikvidovaní duchové vrací portálem. Morro nemůže Lloydovi odpustit, že je zelený ninja a chce dokázat, že on je lepší a silnější. Souboj je velmi náročný a vtom se objevuje Ronan na své lodi Rex. Dlouho šetřil, aby mohl splatit svůj dluh duchům a všechny peníze na Morra vysype. Toho využije Lloyd a zmocní se krystalu. Morro ho prosí, aby krystal neničil, protože pak už Lloyd nikdy neuvidí svého milovaného otce. Lloyd mu nevěří a chce krystal zničit. Je však už příliš pozdě. Brána je dokončena, královna přišla a Lloyd je unesen do Prokleté říše.

Komentáře