Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ninjago V (2) - Příběh o duchovi

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ninjago: Ninjago V (2) - Příběh o duchovi

Ninjago: Lego - Ninjago: Masters of Spinjutsu

Sezóna V | Datum vysílání: 23.9.2016 | 22 min | 2015

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Morro se nehodlá vzdát a stále se snaží získat hůl prvního mistra spinjitzu. Je na ní vyryté tajné poselství a Wu to celé roky netušil. Morro používá vítr k tomu, aby se zbavil ninjů a Wu se snaží zachránit situaci tím, že mu hůl hodí. Nejhorší katastrofu se sice podařilo odvrátit, ale loď stejně havaruje a Morro i s holí uniká. Wu si naštěstí otisknul poselství z hole a symboly je zavedou k hrobce mistra. Jen je musí rozluštit. A s tím jim pomůže Misako. Nejprve ale přečkají noc v přírodě a Wu jim vypráví příběh o duchovi. Morro byl nejlepší žák ze všech, ale byl také jeho největší zklamání. Než se z něj stal prokletý duch, nebyl to Wu, kdo ho našel. To Morro si našel jeho. Byl to úžasný žák. Dokázal ovládat vítr jako nikdo jiný, byl potomkem jednoho mistra živlu. Tehdy si Wu myslel, že našel toho pravého, kdo by mohl obléknout zelenou barvu a Morro po tom velmi toužil. Byl však velmi arogantní a Wu se bál, že udělal chybu. Pak rozhodl osud. Když na Morra zlaté zbraně nereagovaly tak, jako později na Lloyda, pochopil Wu, že Morro není ten pravý. Morro odmítl poslechnout osud a zlobil se na Wua. Byl posedlý tím, aby dokázal, že se osud i Wu plete a začal riskovat. Myslel, že je neporazitelný. Wu nemohl učit toho, kdo neposlouchá. Morro šel hledat hrobku Wuovaotce, aby dokázal, že v něm něco je. Wu doufal, že se vrátí, ale Morro již nikdy nepřišel. Lloyda mohou zachránit, jen když najdou hrobku dříve než Morro nebo hrozí, že je prokleje nevýslovná síla. Tuto misi nemohou prohrát.
Misako dostala vzkaz, aby se za ninjy vydala a pomohla jim rozluštit symboly. První znamená erjitzu. Bojové umění a ten, kdo je ovládal, dokázal i létat. Svitek erjizu je dobře střežený v prastaré knihovně. Zane ví, že svitek je ukradený a zná i zloděje. Je to Ronan. A jestli tu informaci Morro nemá, nejprve zamíří do knihovny. Oni tím získají čas protože ví, že Ronan je schovaný ve vesnici Stiix. Ninjové se tam vydají a Wu, Misako a Nya se vrací do čajovny, aby se zamysleli nad tím, co znamenají zbylé symboly.
Ninjové se zdrželi tím, že původně šli na opačnou stranu.
Nya se zlobí, že místo toho, aby pomohla přátelům, má se starat o obchod. Wu jí tedy prozradí, že její matka byla Mistrem vody a Nya se také musí stát Mistrem vody, aby zachránila Ninjago.
Ninjové se cestou za Ronanem utkají s duchy a náhodou přijdou na to, čím mohou duchy porazit. Je to voda!

Komentáře