Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ninjago V (10) - Prokletý svět 2. část

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ninjago: Ninjago V (10) - Prokletý svět 2. část

Sezóna V | Datum vysílání: 21.4.2017 | 22 min | 2015

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Lloydovi se nepodařilo zničit říšský krystal a královna prošla portálem. Společně s duchy začali útočit na město. Jestli je ninjové nezastaví, mohou přijít o Ninjago. Přestože se ninjové velmi snaží, zdá se, že na královnu nepůsobí vůbec nic. Objevil se i Morro a posmívá se. Wu mu povídá, že osud nechce, aby byl Morro zeleným ninjou, tak si zařídil vlastní osud. Učil ho, aby byl ninja, který chrání a ne který ničí. Morro se tomu vysmívá. Boj s královnou se zdá být marný a obyvatelstvo města se musí urychleně evakuovat.
Lloyd je v Prokleté říši, kde se setkává s otcem. Otec mu poví, že Prokletá říše je královna a oni jsou v jejím břiše. Nabádá ho, aby nic nevzdával, musí zničit královnu a zachránit Ninjago i kdyby to mělo zničit jeho. Musí myslet na to, že on, jako Lloydův otec, s ním bude stále.
Ve Stiixu se mezitím všichni snaží o evakuaci na loď. Musí se dostat co nejdále na moře, aby kolem nich bylo hodně vody, kterou duchové nesnášejí. Ronan bojuje s Morrem, když vtom se objevuje Lloyd v kimonu svého otce a hodlá vyřídit chvástavého Morra. Ninjové bojují jako o život s královnou a duchy. Královna se rozhodla pronásledovat loď s obyvateli Stiixu. Duchové nesnáší vodu, ale zdá se, že královna si může dělat, co chce. Ninjové se rozhodli chránit loď. Plují k Prázdnému příkopu a doufají, že tam královnu potopí. Nemají však štěstí. Královna jim částečně zničila loď. Nyní musí nastoupit Nya. Uchopí veškerou svou vodní sílu a potopí královnu a potápí se i Morro. Wu se mu snaží pomoci. Morro jeho pomoc nepřijímá. Wu může zachránit jen toho, kdo o to stojí a to Morro není. Dá však Wuovi krystal. Díky kouzelné moci krystalu se dokázal vrátit i Lloyd. S kimonem svého otce získal i moudrost, ale ví, že přesto se musí ještě hodně učit, aby jednou mohl být senseiem. Půjde za tím cílem krok za krokem.
Prokletá říše zmizela a jeho otec také, ale ninjové ví, že budou na lepším místě. Budoucnost vypadá dobře. Pro ně i pro Ninjago.

Komentáře