Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Nexo Knights I (7)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Lego Nexo Knights: Nexo Knights I (7)

Lego Nexo Knights: Nexo Knights

Datum vysílání: 19.10.2016 | 22 min | 2015

Zvuk: Čeština | 16:9

Rytíři jsou na cestách a dostanou se až do Axlova rodiště Kopáčova. Lance se tomu vysmívá. Lidé je přivítali s radostí, především svého Axla. Axlova matka je nadšená, že zase vidí syna. Bohužel její chování plné přetvařování je poněkud směšné. Rytíři se nemohou zdržet, protože Ava zjistila, že někde poblíž se nachází kniha zla a rytíři ji musí zajistit dříve, než se k ní dostane Jestro, aby nemohl dál šířit své zlo. Ava zjistila, že signál jde z blízkých hor, ale pořád se mění, jako by kniha nechtěla dát vědět kde vlastně je. Jestro s Knihou příšer mají o hledanou knihu velký zájem a protože nevědí kde je, sledují rytíře z povzdálí a hodlají jim pak knihu vyfouknout před nosem.
Rytíři v lese objevili nějakou bránu, ale jakmile do ní vstoupili, uzavřela se. Vypadá to, jako by byli v nějakém labyrintu. Ava hodlá situaci zmapovat. Jestro se bojí vstoupit, ale Kniha příšer trvá na tom, že tam musí jít také.
Rytíři se v labyrintu nevyznají a Aaron si dělal značky. Z toho zjistil, že chodí stále v kruzích. Ava stále mapuje jejich trasu a začíná jí být povědomá. Rytíři se dostanou až ke kameni, na kterém je vytesaný nějaký nápis. Nedokáží ho rozluštit a tak na pomoc přichází Merlok 2.0. Je tam napsáno: „Cestu, po které se teď dáte vybírejte moudře, ať skončíte dobře. Děvče nápomocné najdeš možná nebo to bude spíš příšera hrozná“ Rytíři z toho moc moudří nejsou, ale když Axl otevře jednu z bran, najde za ní dívku, která by jim snad mohla poradit. Vzhledem k tomu, že už zjistil, že zde v labyrintu není nic takové, jak se to jeví, otevře ještě další bránu, za kterou se objevuje obrovská příšera s dívčím hlasem a ta jim ukáže cestu. Zlé síly jim to však nechtějí usnadnit a tak jim kladou do cesty spoustu překážek. Ava zjistila, že bludiště vypadá jako jedna stará počítačová hra, kterou Aaron zná zpaměti a tak je již snadné najít správnou cestu. Ale nejsou tam sami. Jestro je o chvilku předběhne. Když Axl otevře knihu všech podvodů celý labyrint i s knihou se rozpadne na prach. Byla to Jestrova lest, která je měla odlákat od pravé knihy a nyní směřuje do Kopáčova. Rytíři se vydají za ním. Od Merloka 2.0 dostávají Nexo sílu rukavici pravdy a s příšerami si to rozdají. Jestro jim na útěku hodí knihu, aby ho nechali na pokoji. Pak všichni oslaví úspěch s Axlovou rodinou a netuší, že jim Jestro dal opět falešnou knihu podvodů a než to zjistí, Jestro a Kniha příšer budou za horami.

Komentáře