Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Nexo Knights I (8)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Lego Nexo Knights: Nexo Knights I (8)

Lego Nexo Knights: Nexo Knights

Datum vysílání: 20.10.2016 | 22 min | 2015

Zvuk: Čeština | 16:9

Jestro je nadšený, že utekl s pravou knihou podvodů a oklamal rytíře. Kniha příšer poněkud brzdí jeho nadšení. Kniha podvodů je velmi ošidná a měl jí dát knihu k snědku. Aby se kniha podvodů ochránila, vytvořila mnoho vlastních kopií a Kniha podvodů teď musí sníst úplně všechny, protože nepozná, která je pravá. Když to všechno spořádá, mohou s Jestrem začít sami vytvářet klamy.
Je začátek školního roku a Ava s Robinem se musí vrátit do akademie. Robinovi se tedy vůbec nechce. Je technicky velmi zdatný a myslí si, že to nahradí nedostatek formálního vzdělání. Ostatní s tím rozhodně nesouhlasí a Robin musí do školy.
V Borku vítají lidé nadšeně rytíře, ale ti se chovají velmi neurvale a dokonce obyvatele okradou. Všichni jsou zděšení. Dřívější zachránci pustoší vesnice. Robin s Avou sledují události v televizi a nechápou co se to s jejich přáteli děje. Na vině je, jak jinak, Jestro a kniha podvodů. To však nikdo neví, ani král Halbert, který se na rytíře i svou dceru velmi zlobí a chce od nich vysvětlení.
Jestrovy příšery se opět proměnily v rytíře a hodlají zpustošit další vesnici. Zde však narazili na velkého černého rytíře, který jejich útok odrazí. Ani Merlok 2.0 neví, proč se lidé chovají k rytířům nepřátelsky, ale zaznamenal neobvyklou aktivitu ve svém nexosystému. Ava je sice na akademii, ale říkala, že se mu někdo mohl nabourat do systému.
Příšery opět narazí na černého rytíře a skončí to jejich porážkou. Jestro zuří a na příští výpravě je povede osobně. Černý rytíř má tentokrát problémy. Někdo mu ruší signál a tak ho příšery rozložily, ale už jsou tu i praví rytíři, kteří dostali od Merloka 2.0 Nexo sílu pomstu ultra brnění. Příšery prohrávají na celé čáře a prchají. Polorozpadlý černý rytíř je ve skutečnosti Robin. Nevěděl kdo je kdo a tak usoudil, že černý rytíř bude nejlepší způsob jak zničit ty zlé rytíře. Dobrá práce, ale přesto se musí vrátit do školy. Merlok 2.0 však udělá Robinovi i Avě radost. Posouvá je oba do dalšího ročníku. Důležité je nejen studium, ale i práce a tak se oba do školy vrátí až na začátku školního roku.

Komentáře