Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Nexo Knights I (5)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Lego Nexo Knights: Nexo Knights I (5)

Datum vysílání: 17.10.2016 | 22 min | 2015

Zvuk: Čeština | 16:9

Rytíři cestují po říši ve své pojízdné pevnosti Fortrexu až se dostanou do Plivanic – nejdrsnějšího místa v říši. Rádi by na obyvatele udělali dojem, ale zdá se, že je spíš vyděsili. Měli byb být přeci protivní, nadávat a plivat jako vždycky. V Plivanicích se dějí divné věci! Merlok 2.0 si myslí, že se lidé bojí knihy kouzel, která je v nedalekém lese. Je velmi děsivá, velmi silná. Rytíři musí tu knihu zla dostat pryč od vesnice, jinak budou Plivanice žít už navždy ve strachu. Rytíři se vydají do lesa, aby knihu získali dříve, než se k ní dostane Jestro.
O knize strachu už samozřejmě ví i Jestro a Kniha příšer. Hodlají se jí zmocnit a také se jim to podaří a Jestro vyčaruje nové děsivé příšery, které, jak doufá, budou děsit i rytíře, aby konečně poznali opravdový strach. Když se rytíři objeví v lese, příšery už na ně čekají. Claye odlákají jako prvního a když se dlouho nevrací, rytíři se v temném lese rozdělí, aby se pokusili najít. Toho využijí příšery a na každého z nich nastraží léčku, aby u nich vyvolali strach. U Axla vyvolali ohromný strach z hladu. U Lance zase vyvolali strach z nezájmu. Macey dostala strach z princeznovství a Clay má strach ze selhání. Na Aarona však příšera nestačí. On se prostě nebojí ničeho a požádá Merloka 2.0 o sílu, aby mohl najít ostatní rytíře. Merlok 2.0 mu posílá Nexo sílu lev statečnosti a Aaron pomůže ostatním překonat jejich děsy.
Jestro je otrávený z toho, že se Aaron nebojí. Nechápe jak je to vůbec možné. Nevěří, že někdo může žít bez strachu. Jestro se lapí do své vlastní pasti a dostane záchvat strachu z nepodařeného veřejného vystoupení v roli šaška. Příšery odcházejí a Jestra berou s sebou.
Jakmile příšery zmizí z lesa, v Plivanicích je zase vše při starém. Clay je velmi zklamaný z toho, že skočil na triky příšery a chtěl by být jako Aaron a ničeho se nebát. Merlok 2.0 dostane nápad. Všechno vypne, dokonce i Aaronův štít. Ava říká, že to bude trvat deset minut. Pro Aarona je představa, že celých deset minut nebude nic dělat naprosto nesnesitelná a vyvolá u něj záchvat strachu. A tak ostatní viděli, že i Aaron má z něčeho strach. Každý se něčeho bojí. I ten nejlepší rytíř ze všech.

Komentáře