Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Nexo Knights I (3)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Lego Nexo Knights: Nexo Knights I (3)

Datum vysílání: 15.10.2016 | 22 min | 2015

Zvuk: Čeština | 16:9

Některé příšery se stále nacházejí v Knightonu a rytíři s nimi svádějí neustálé souboje. Bohužel sousloví týmová práce jim asi moc neříká a Merlok 2.0 se na ně proto zlobí. Hádají se mezi sebou o hlouposti a přitom by měli spolupracovat. Navíc je signál příjmu Nexo síly velmi slabý a kolísavý. Nedá se na něj spolehnout.
Jestro je netrpělivý. Chce už dobýt hrad a pomstít se posměváčkům, ale Kniha příšer ho musí trochu srovnat. Zlo je proces a musí trénovat, aby byl zlounem. Jestro musí Knihu příšer krmit zloknihami a pak pro něj bude mít lepší příšery na zničení říše. Cesta je zavede až k městečku Vodnice. Zde se čerpá voda pro hlavní město a velkou část říše. Kdyby Vodnici zničili, byla by to pro jejich nepřátele velká rána.
Ava hledá způsob jak dát Merlokovi 2.0 více energie na čarování a také na vysílání Nexo síly. Clay se snaží velet týmu, ale ostatním se to moc nelíbí. V tom přichází zpráva, že Jestro zničil vesnici Omeletu. Královský pár jim poskytne svůj karavan a Robin s Avou se musí pokusit přestavět ho na jezdící pevnost. Svůj úkol zvládli na jedničku. Přestavěli karavan na plně vybavenou pojízdnou pevnost, která dostala jméno Fortrex. Ve Fortrexovém operačním systému by teoreticky mohl žít i Merlok 2.0, ale Ava zatím nepřišla na bezpečný způsob jak ho tam přenést. Pak by se sem daly nahrát i Nexo síly. Král rytířům daroval navíc ještě super rychlý vůz.
V tom se objevuje Merlok 2.0 se zprávou, že Jestro je na cestě do Vodnice. Když jí zničí, jedna třetina království zůstane bez vody. Je čas využít týmové práce a darů krále a královny a město zachránit. Přišery již vnikly do města a rytíři mají problém s nahráváním Nexo síly. Než to Ava vyřeší, pomáhá s bojem i Robin. Ava odvedla dobrou práci a dokázala Merloka 2.0 dostat do Fortrexu a ten posílá rytířům Nexo sílu aliance Fortrexu a oni se mohou směle pustit do boje s příšerami. Příšery i Jestro s Knihou se zalekli a utekli.
Merlok 2.0. nyní řídí veškeré činnosti ve Frotrexu a rytíři využívající týmovou práci a Nexo síly nyní mají proti Jestrovi šanci.

Komentáře