Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Neuvěřitelné úlovky (7)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Neuvěřitelné úlovky: Neuvěřitelné úlovky (7)

Catching the Impossible: Catching the Impossible

Datum vysílání: 22.9.2016 | 48 min | 2010

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Candáti jsou lovci, kteří loví za šera a především v noci. Martin Bowler si dal za úkol chytit pětikilového candáta, ale za celý den chytili s Bernardem Cribbinsem, jen pár malých ryb. S příchodem večera konečně Martin velkého candáta vytáhl a váha ukázala splnění snu, neboť candát vážil pět kilogramů. Dalším vysněným kouskem je dvoukilový úhoř, kterého chce Martin chytit na malém rybníčku, společně se špičkovým rybářem Terrym Theobaldem. Zatímco Terry v noci usnul, Martin vytáhl svého dvoukilového úhoře. Martin a Bernard se přesunou do Skotska, na řeku Spey, kam je pozval, na lov lososů farmář a ochránce přírody James Carr. Než se dostanou k Jamesovi, obdivují Bernard s Martinem krásu místní přírody, včetně lovícího orlovce říčního a pozorují hravé veverky.
Na řece s Jamesem Carrem lososi nebrali, ale na řece Ness si uloveného, zdravého lososa mohli prohlédnout. Bernard s Martinem se vydali na jih k jednomu rybníku, kde nahodili udici pro osmnáctikilového kapra. Martin nakonec vytáhne rekordního dvacetikilového kapra….

Komentáře