Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Nejšílenější závislosti I (2)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Nejšílenější závislosti: Nejšílenější závislosti I (2)

Nejšílenější závislosti: My Crazy Obsession I

18

Sezóna I | Datum vysílání: 22.9.2016 | 23 min | 2012

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Pětapadesátiletá Janet Estevezová já závislá na postavičce Mickey Mouse. Janet je zapsána v Guinessově knize rekordů, jako sběratelka s největším počtem předmětů s Mickey Mousem. Janet vyráží na nákupy každý den a utratí 200 dolarů, aby svou sbírku vylepšila. Janet navštěvuje kino Mickeyho Mause třikrát v týdnu a v Disney Wordu byla již 200 krát. Janetin manžel Ricky, bral každý rok svou ženu do Disney Wordu, což bylo velmi náročné a tak se s Janet přestěhovali do města, které je jen jedenáct kilometrů od Magic Kingdom, kde jsou podobné atrakce jako v Disneylandu…
Tamis Baronová nasbírala za posledních dvacet let přes 2000 paruk, kterým věnovala jeden samostatný pokoj ve svém bytě a svou sbírku rychle rozšiřuje. Každý týden přikoupí jednu paruku a ve své sbírce má více paruk z pravých vlasů. Paruka z umělých vláken stojí sto dolarů, ale z lidských vlasů jsou podstatně dražší. Tami nikdy neodchází bez paruky na hlavě a pro jistotu si bere sebou dvě až tři další, aby mohla kdykoliv změnit svou vizáž podle aktuální nálady….

Komentáře