Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Námořní vyšetřovací služba L. A. I (12)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Námořní vyšetřovací služba L. A.: Námořní vyšetřovací služba L. A. I (12)

NCIS: Los Angeles: NCIS: Los Angeles I

Sezóna I | Datum vysílání: 18.10.2016 | 41 min | 2009

Zvuk: Čeština | 16:9

Callen se bude muset vžít do role svého starého krytí – Jasona Tedrowa, za kterého se vydával před několika lety při loupeži 5 milion dolarů. Kontaktoval ho totiž emailem jeden z tehdejších kumpánů Joey Gale. Chvíli po odeslání ho na ulici zastřelil maskovaný muž... V případu bylo zapleteno několik lidí – Joey Gale, Jason Tedrow, John Donnelly a Montrell Perez. I přesto, že byli všichni zatčeni a posláni do vězení, peníze někam zmizeli. Gale a Donnelly už byly z vazby propuštěni - svědčili proti Perezovi, takže dostali kratší trest. Teď zřejmě peníze opět hledají.
Callen se v roli Tedrowa vydává za Kirsten -sestrou Johna Donnelliho, do které byl také zamilovaný. Překvapí ho, že Kirsten má syna. Přemýšlí dokonce, jestli není náhodou jeho. Dalším překvapením je její snoubenec Tommy Boyd, kterého prý potkala poté, co jí Jason opustil. Poradí Callenovi, aby Johna zkusil hledal v okolí doků. kde pracuje. Callen tam jede společně se Samem, který dostal od Hetty za úkol Callena hlídat. Společně se jim Donnelliho podaří najít. O penězích ale nic neví a během jejich rozhovoru je zastřelen neznámým mužem, který hned poté ujede autem.
Kensi jde mezitím navštívit do vězení Montrelliho Pereze. Nesmí tam ale jít sama, proto jí doprovází Perezův obhájce Corby. Perez se však chová arogantně a žádné nové informace se od něj Kensi nedozví.
Callen chce prověřit Kirstenina snoubence Boyda. Ani on totiž nemá čistý rejstřík. V inulosti byl obviněn z ozbrojeného přepadení. Další údaje jsou soudně zapečetěny a bude chvíli trvat, než se k nim Eric dostane. To Callenovi nevadí a Boyda navštíví v práci. Chce totiž vědět, že Boyd nemá prsty ve vraždě Galea ani Donnellyho. Tommy mu na rovinu poví, že Kirsten o jeho kriminální minulosti neví. Ale nechce jí ztratit, záleží mu na ní, tak prosí Callena (alias Tedrowa), aby jí nic neříkal. Za svoje chyby už zaplatil – byl ve vězení.
Kensi jde opět do vězení za Montrellim. Dozvěděla se totiž, že měl návštěvu – člena gang, na který má Perez spojení. Navíc šlo o známého zabijáka, kterého se ale zatím nepodařilo usvědčit. Kensi tentokrát obejde právníka Corbyho a je s Perezem sama. Snaží se zapůsobit svou ženskostí, aby z něj dostala nějaké informace a mohla mu nenápadně umístit štěnici na oblečení. Montrell se nakonec nechá přemluvit a řekne jí, že z ukradených peněz viděl jen asi půl milionu, ostatní zmizely. Před čtyřmi lety mu ale někdo večer před procesem volal, a nabídl mu, že když si v klidu odsedí svůj trest, budou pak na něj nějaké peníze čekat v bance. Perez netuší, kdo to byl, a neřekl to ani svému právníkovi. A už k tomu nebude mít příležitost, protože záhy umírá na otravu kyanidem sodným. Ten působí až po několika hodinách od požití a vyvolá okamžitou zástavu srdce.
Ericovi se konečně podaří rozpečetit Boydovu složku a přináší do případu nové informace. Boyd už byl jednou u soudu, ale díky právníkovi, který objevil chybu v zatykači, byl případ zmražen a zapečetěn. Tím právníkem byl obhájce Pereze Corby. Callen se Samem tedy znovu navštíví Boyda. Podle něj chtěl Corby protislužbu za to, že ho z toho případu dostal. Chtěl po něm, aby hlídal Kirsten a Johna Donnelliovi. Měl také zjistit, jestli John ví něco o těch ukradených penězích.
Kriminalisté si dají dohromady, že za vším zřejmě stojí právě Corby. Proto se s ním Kensi sejde, aby zjistila víc. Corbymu už ale došlo, že hra skončila. Řekne jí, že ví o tajném agentovi, který se v případě potřeby může vydávat za kohokoliv, a říká si Callen. Proto je mu také jasné, že má na sobě Kensi odposlech a Callen je poblíž. Zamíří na Kensi zbraní a chce, aby se Callen ukázal. Do situace se navíc připlete Boyd. Vyhrožuje Corbymu zbraní, aby už mu dal pokoj. Při přestřelce, do které se zapojí i další agenti NCIS je Boyd postřelen a Corby smrtelně raněn...
Callen se jde definitivně rozloučit s Kirsten, která mu prozradí, že dítě není jeho. Jason Tedrow už tedy definitivně odejít do pomyslného důchodu...

Herci

P. Cambor, J. M. Craig, Ch. O´Donnell, L. Huntová, D. Ruahová

Komentáře