Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Kdo přežije: Krev není voda (4)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Kdo přežije: Krev není voda: Kdo přežije: Krev není voda (4)

Survivor 27: Blood vs. Water: Kdo přežije: Krev není voda (4)

Datum vysílání: 21.4.2017 | 42 min | 2013

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Soutěžící se scházejí na souboj na Ostrově vykoupení. Budou sledovat, jak Candice, Marissa a John soutěží o udržení ve hře. Soutěžící musejí přeběhnout žebříkový most a cestou musejí protáhnout klíč připevněný na laně. Na konci dráhy je čeká skládačka, kterou musejí dát dohromady. Ve hře zůstávají John a Candice. Marissa musí odejít domů. John má možnost rozhodnout o tom, kdo dostane nápovědu ke skryté imunitě. Candice poradí Johnovi, aby ji dal Monice, ale ta ji na radu svého muže Brada přede všemi spálí.

Tyson se při předchozí výzvě zranil. Den ode dne se to zlepšuje, ale Tyson předstírá, že je to horší, než to je, aby se trochu šetřil. Občas se také odplíží společně s Gervasem pryč z tábora, aby si vychutnali o samotě pár kokosů. Oba totiž přišli o své blízké a nemají se s kým spojit.

Desátý den přichází další výzva o imunitu. Soutěžící musí pádlovat k bednám, jednu po druhé odvázat a naložit do loďky. Na břehu z beden musejí postavit schodiště ke skládačce. Tým, který jako první skládačku vyřeší, získá imunitu a další odměnu, kterou je čaj, káva, croissanty a sušenky. Výzvu opět vyhrávají Galangové a stále zůstávají neporažení. Tadhanové opět musejí na Kmenovou radu. Na kmenové radě dochází k remíze mezi Bradem a Cierou a soutěžící hlasují znovu. Nakonec je vyloučen Brad a musí odejít na Ostrov vykoupení.

Komentáře