Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Kdo přežije: Krev není voda (3)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Kdo přežije: Krev není voda: Kdo přežije: Krev není voda (3)

Survivor 27: Blood vs. Water: Kdo přežije: Krev není voda (3)

Datum vysílání: 20.4.2017 | 42 min | 2013

Zvuk: Čeština, Angličtina | 16:9

Po Kmenové řadě přichází čas na souboj na Ostrově vykoupení. Když se Tyson dozví, že byla vyloučena jeho přítelkyně, je mu jasné, že Rachel byla vyloučena proto, aby Tadhanové oslabili Galangy. Rachel radí Tysonovi, aby zůstal ve svém týmu, a on ji poslechne. Posléze se strhne hádka mezi Marissou a Bradem a Colton dostává hysterický záchvat. Chce skončit, zase. Caleb je Coltonovým tahem zklamaný, ale i přes to Colton odchází ze hry. Po Coltonově odchodu konečně přichází řada na souboj. Soutěžící dostávají kvádry, které musejí rozestavět na rampu tak, aby vytvořily dominový efekt. Kvádry by pak měly dát do pohybu kouli, která rozbije talíř. Ve hře zůstává Candice a Marissa. Rachel musí opustit hru. Candice pak dává druhou nápovědu ke skrytému symbolu imunity opět Johnovi.

Zpět v táboře hledá John skrytý symbol imunity. Rozhodne se svěřit se s nápovědou Bradovi, ale nechce, aby symbol hledali společně. Brad si začíná myslet, že mu John nevěří.

Přichází další pošta. Podle vzkazu je jisté, že další výzva bude drsná. V dnešní výzvě soutěžící bojují jeden na jednoho a s pomocí vycpaného polštáře mají za úkol shodit svého soupeře do vody. Kromě symbolu imunity také bojují o odměnu, kterou je celta, polštáře, deky, lano a houpací síť, nebo o rybářské náčiní. Tysonovi při souboji vyskočilo rameno a výzva pro něj skončila. I přes to ale Galandové vyhrávají i třetí výzvu a získávají imunitu a pohodlí.

Brad se začíná obávat, že by se John mohl spojit se svou ženou, která momentálně vyhrává na Ostrově vykoupení jednu výzvu za druhou. Navrhne tedy ostatním mužům v alianci, aby Johna vyloučili. A jelikož se Ciera a Katie bojí, že budou jinak vyloučeny ony dvě, souhlasí s jeho plánem. Ostatním se ale nelíbí, že Brad všechno řídí a padne návrh, že by mohli vyřadit jeho. Na Kmenové radě je nakonec vyřazen John a odchází na Ostrov vykoupení, kde bude o udržení v soutěži bojovat s Candice.

Komentáře