Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Gondíci s. r. o.

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte Prima Play Premium, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
Prima PLAY Premium

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Gondíci s. r. o.: Gondíci s. r. o.

Gondíci s. r. o.: Gondíci s.r.o.

Datum vysílání: 5.12.2015 | 45 min | 2015

Zvuk: Čeština | 16:9

Gondíci s. r. o.
(45' 00'')
Pořad sourozenců Gondíkových, který vás určitě zaujme. Rodinná firma Gondíci, s. r. o., a Adéla a Dalibor jako její manažeři chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. Pomáhat jim v tom budou odborníci z nejrůznějších oborů. Můžete se těšit na reportáže o kutilství, zahradničení, ze světa designu, bydlení či zdravého životního stylu. Populární dvojice bude také radit, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni.
Dnešní speciální díl bude mikulášský, Dalibor se v něm představí jako anděl a Adéla jako čert. K Mikuláši patří sladkosti, a tak si povíme o nejrůznějších chutích a druzích pralinek a čokolády. Nejen děti potěší kouzla s tabulovou barvou a křídou. Styl cedulí, cedulek, nápisů křídou na tabulovou barvu je velice módní a za pár korun se dají vytvořit krásné věci. Krásné jsou ale i klenoty a my dnes navštívíme zlatníka a dozvíme se, jak se šperky vyrábějí.
Naučíme se také výrobu stylového kurníku. Čas dárků přichází a stylovým kurníkem můžete obdarovat nejen sebe, ale samotné slepičky. Ukážeme vám, že mít slepice na zahradě může být „in“. Dárky nenosí jen Mikuláš, záhy po něm tu budou Vánoce – a my se v pokračování miniseriálu o tom, jak se slaví Vánoce jinak, dozvíme o stylu Vánoc v zahraničí. Na Vánoce samozřejmě nemůžou chybět ořechy – poradíme, jak se vyznat v jejich různých druzích. Potěší i návody na jedlé dárky a květinová vánoční aranžmá. Hlavním chodem štědrovečerní večeře nemusí nutně být kapr – v rubrice FRESH se naučíme recept na zapečeného lososa s bylinkovou omáčkou.
Další premiérový díl magazínu Gondíci, s. r. o., pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory, sledujte v sobotu v podvečer na Primě!

Režie

J. Wehrenberg

Komentáře